Udany debiut

0
927
Reklama

MUKS Tie-break Piastów zakończył sezon zasadniczy IV ligi siatkówki mężczyzn na trzecim miejscu w tabeli. W fazie play-off zespół musiał uznać wyższość KS GROM Przytyk.

Ekipa z Piastowa debiutowała w IV lidze i zaprezentowała się z dobrej strony. W fazie zasadniczej MUKS wygrał osiem z dwunastu spotkań, co pozwoliło na zajęcie trzeciej lokaty w tabeli. Drużyna z Piastowa świetnie weszła w sezon wygrywając cztery spotkania z rzędu – 3:1 z Siatkarzem Ząbki, 3:2 z UKS Herkules Sulejówek, 3:1 z Astorią Piaseczno i 3:0 z UMKS Gwardią Legionowo. Świetna passa została przerwana przez KS Halinów – 0:3. W ostatecznym rozrachunku MUKS zajął trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 22 punktów.

Pojawiły się ciche nadzieje, że w play-off uda się zbliżyć do III ligi. Rywalem zespołu z Piastowa był KS GROM Przytyk. We własnej hali MUKS przegrał 0:3 i w rewanżu stał pod ścianą. Gospodarze postawili kropkę nad „i”, a teraz czeka ich rywalizacja w półfinale.

Trenerzy i zawodnicy MUKS Tie-break mogą być zadowoleni ze swojej postawy. Dostarczyli kibicom wielu wrażeń sportowych, a przy tym osiągnęli dobry wynik. Teraz czas na zasłużony odpoczynek. Następne rozgrywki zapowiadają się niezwykle ciekawie.

Reklama
Reklama