Finalistka Miss Polonia odwiedziła podopiecznych świetlicy w Piastowie

0
107
Reklama

Dzieci ze świetlicy środowiskowo-integracyjnej „Dom Jana Pawła II” w Piastowie miały możliwość spotkać się z finalistką konkursu Miss Polonia Weroniką Domagalską. Dla młodzieży było to ważne wydarzenie.

Cały Piastów ściskał kciuki za Weronikę Domagalską w finale konkursu Miss Polonia. 8 marca w Teatrze Wielkim w Łodzi był wyjątkowym dniem. Domagalska znalazła się w ścisłym dziesięcioosobowym finale i otrzymała tytuł Miss Polonia Piękna z Przesłaniem.

Piastów był dumny ze swojej reprezentantki. – Pani Weronika zaskarbiła sobie sympatię piastowian angażując się w działalność charytatywną i społeczną – podkreślał wówczas urząd miejski.

Spotkanie z dziećmi

Weronika Domagalska pamięta o swojej małej ojczyźnie. Ostatnio spotkała się z podopiecznymi świetlicy środowiskowo-integracyjnej „Dom Jana Pawła II”. Dla dzieci było to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego otrzymali prezenty przekazane od sponsorów.

Nie brakowało uśmiechu, radości, serdeczności. Spotkanie było również okazją do rozmów i na pewno na długo zostanie w pamięci dzieci i młodzieży.

Reklama

Czytaj również: Miss z Przesłaniem

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj