Nowy stand-uper nie próżnuje, pomimo koronowirusa działa dalej…

0
370
Reklama

Artur Smołucha stand-uper, którego program ujrzał światło dzienne ponad miesiąc temu, pędził jak burza. Niestety jego plany artystyczne zostały zburzone przez koronowirusa. Przez epidemie artysta musiał odwołać wszystkie występy planowane w centrach kultury oraz występy zamawiane przez liczne firmy w ramach organizowanych bankietów i firmówek. Agencja Artystyczna IKiB odpowiedzialna za organizację trasy biletowanych występów Artura zapewnia, że stand-uper wystąpi we wszystkich planowanych miejscach w późniejszym terminie, jak tylko sytuacja się unormuje.

Biorąc pod uwagę dużą liczbę przesuniętych występów, stand-uper może mówić o wyjątkowym pechu. Jego kariera całkiem nieźle zaczynała się rozkręcać. O jego sukcesie świadczyły solowe występy. Jego managerka całkiem niedawno komentowała: „O tym, że program Artura jest na bardzo wysokim poziomie chyba nikogo nie muszę przekonywać. Najlepszym dowodem, na to są jego solowe występy. Każdy, kto choć trochę zna rynek artystyczny wie, że większość, a nawet pokusiłabym się, że wszyscy nawet Ci należący do czołówki zaczynali od suportów lub występów grupowych. Oczywiście nie ma w tym nic złego. Pragnę tylko podkreślić, że Artur w niespełna miesiąc dokonał tyle, co inni pracowali, na to przez kilka lat. Więc mogę śmiało powiedzieć, że to duży sukces.”

Zajawka programu artystycznego Artura Smołucha dostępna jest na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=QxHnV_dYvoA

Artur Smołucha do tej pory był znany z reklam telewizyjnych, spotów radiowych i audiobooków, gdzie użyczał swojego głosu. Wystąpił też w kinowym filmie GIT oraz w kilku polskich, znanych i lubianych serialach. Na co dzień pracuje jako trener prawidłowej wymowy i konferansjer. Hobbistycznie pisze książki kulinarne. Kocha gotować i ma duży talent do tworzenia niepowtarzalnych dań: „Artur to urodzony artysta na scenie i w kuchni. Uwielbia gotować, każde przygotowane przez niego danie to prawdziwe arcydzieło. Ze względu na dużą listę obowiązków wymyślił własną praktyczną kuchnie, która cechuje się tym, że przygotowane przez niego dania są szybkie, smaczne, zdrowe i rewelacyjnie wyglądają.” -Zachwala jego umiejętności żona.

Reklama

33-letni aktor nie tylko ma talent do występów artystycznych, ale również świetnie radzi sobie w biznesie. Wspólnie z żoną założył markę kosmetyczną Dermahair produkującą kosmetyki do pielęgnacji włosów. Premierowym produktem marki jest szampon przeciw wypadaniu włosów Dermahair Herbal.

Podczas kwarantanny, Artur nie próżnuje. W swoim osobistym studio  zaczął nagrywać bajki, które jak sam mówi mają sprawić, aby maluchy podczas tej epidemiologicznej przerwy od szkoły się nie  nudziły. Pierwsza bajka dostępna jest już na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=RW5Tk0V1hGM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR20j_iO3hdz4CAEC2uKJ2VXvdueol9E9ietzou68D4sWoFaVshlL5wzvp0

Natomiast do występów stand-up wróci  jak tylko będzie to możliwe. Nowy harmonogram będzie dostępny na jego osobistej stronie: www.artursmolucha.pl

Zajawkę stand-upu artysty można obejrzeć na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=QxHnV_dYvoA

Reklama