Nowa Stacja otwarta

0
411
Reklama

Od 10 listopada mieszkańcy Pruszkowa mogą cieszyć się nowo oddanym do użytku nowym centrum handlowo-rozrywkowym Nowa Stacja, które powstało przy ulicy Sienkiewicza.

Tego dnia, punktualnie o godzinie 10.00, odbyło się uroczyste otwarcie centrum. Zanim jednak łowcy okazyjnych zakupów lub po prostu ciekawi, jak wygląda nowy obiekt mogli wejść do środka, tradycji musiało stać się zadość. Prezes Zarządu ECC Real Estate Adrian Heymans, Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera, Starosta Pruszkowski Maksym Gołoś, Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz jego zastępca Andrzej Kurzela wspólnie przecięli czerwoną wstęgę – symboliczny akt otwarcia obiektu. W tym samym momencie w powietrze wystrzeliły ogromne ilości różnokolorowych konfetti i obiekt można było uznać oficjalnie za otwarty. Pierwsi klienci mogli wejść do środka. W tym momencie doszło do nieprzyjemnego zdarzenia. Starsza pani, która wchodziła jako jedna z pierwszych, potknęła się w drzwiach i upadła na posadzkę, wprost pod nogi tłumu klientów. Na szczęście pracownicy ochrony obiektu natychmiast podbiegli do wejścia, zatrzymali wchodzących i pomogli wstać kobiecie, po czym odprowadzili ją w bezpieczne miejsce.

Wewnątrz obiektu czekały na klientów liczne atrakcje: oprócz typowo zakupowych okazji, mnóstwo konkursów, zabaw i niespodzianek. Dotychczas mieszkańcy podziwiali nowoczesną, ale nawiązującą do funkcji miejsca architekturę budynku. Od soboty można podziwiać również wysmakowaną stylistykę wnętrza, z ładną iluminacją i dziełami sztuki rzeźbiarskiej.

Cały obiekt został zaprojektowany bardzo funkcjonalnie. Są tutaj dwa wejścia, z podjazdami dla niepełnosprawnych, oraz wielopoziomowy garaż. Ruchome schody oraz windy umożliwiają bezproblemowe przemieszczanie się między kondygnacjami.

Reklama

Nowa Stacja to pierwszy obiekt tego typu w aglomeracji warszawskiej. Obok funkcji handlowej, w której znajdują się sklepu wszystkich branż, znajduje się tutaj Multikino, doskonale wyposażone kluby fitness, sala zabaw dla dzieci, a także wiele sieciowych restauracji. W takim obiekcie nie mogło zabraknąć punktów usługowych takich jak pralnie, fryzjerzy oraz telefonii komórkowej. W tym miejscu można załatwić prawie wszystkie potrzeby każdej rodziny.

Zarząd obiektu zapowiada wiele atrakcji z okazji zbliżających się Mikołajek, świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku. Zaproszeni goście będą służyli poradami dotyczącymi nowych trendów w modzie, kosmetyce, fryzjerstwie. Już w najbliższych dniach na gości czekają niespodzianki sportowo-rekreacyjne, kolejny tydzień poświęcony jest zdrowiu i urodzie. Cały czas będzie się tu dużo działo.

Nowa Stacja to obiekt o powierzchni 27 000 m2, zlokalizowany w sąsiedztwie stacji PKP. Parking na 800 miejsc parkingowych zapewnia wygodny dostęp do 120 lokali handlowych i usługowych. Nowa Stacja ruszyła już pełną parą.

Reklama