Katarzyna Bonda w Komorowie

0
2861
Reklama

Lubicie twórczość Katarzyny Bondy? 16 września o godz. 18.00 w bibliotece w Komorowie odbędzie się spotkanie z królową kryminału.

Katarzyna Bonda to jedna z najbardziej znanych polskich pisarek. Jej książki cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Bonda jest autorką bestsellerowych powieści kryminalnych. W 2015 roku sprzedała aż 105 tys. egzemplarzy „Okularnika„! Bonda do polskiej powieści kryminalnej wprowadziła nowy typ detektywa, którym jest psycholog policyjny Hubert Meyer. Seria liczy cztery powieści. Bonda napisała również m.in. „Miłość leczy rany”, „Polskie morderczynie”, NieObcy” czy „Zbrodnia niedoskonała”.

16 września o godz. 18.00 w bibliotece w Komorowie odbędzie się spotkanie autorskie z Katarzyną Bondą. Z pewnością pisarka przedstawi wiele ciekawych historii i odpowie na pytania fanów. Tych w Komorowie nie brakuje. – U nas w bibliotece książki i płyty autorstwa Pani Katarzyny rzadko wracają na półki, a najczęściej jest kolejka do wypożyczenia – podkreśla komorowska biblioteka.

Czytaj również: Dybuk w Grodzisku

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj