Strona główna Aktualności Mobilny punkt dystrybucji maseczek w Piastowie

Mobilny punkt dystrybucji maseczek w Piastowie

0
Fot. OSP Piastów Facebook

10 kwietnia w Piastowie w trasę ruszy czerwony bus z maseczkami. Każdy mieszkanie zostanie wyposażony w pakiet bezpieczeństwa.

Walka z koronawirusem trwa. Obostrzenia przedłużone do 18 kwietnia, wiele zachorowań i zgonów. Sytuacja jest poważna. Istotne jest przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego i troska o zdrowie. Każdy musi dbać o siebie i najbliższych, a także kierować się odpowiedzialnością społeczną.

Urząd Miejski w Piastowie i tamtejsza Ochotnicza Straż Pożarna rozpoczyna dystrybucję maseczek z zasobów wojewody mazowieckiego. Na ulice miasta wyjedzie czerwony bus. – Zawsze gotowi w służbie dla mieszkańców Piastowa – podkreśla zastępca burmistrza Piastowa Przemysław Worek.

Czerwony bus pojawi się 10 kwietnia w godzinach 8.00-12.00 przed strażnicą OSP przy ul. Warszawskiej 24. Z kolei 12 kwietnia maseczki będzie można uzyskać przy urzędzie miejskim przy ul. 11 Listopada 2 – od 10.00 do 12.00 oraz od 15.00 do 17.00. W środę 14 kwietnia dystrybucja odbędzie się przed strażnicą w godzinach 8.00-12.00.

Każdy otrzyma pakiet czterech maseczek, ale z wyłączeniem mieszkańców budynków komunalnych, wspólnot mieszkalnych i spółdzielni mieszkaniowych. Tam prowadzona będzie dystrybucja wewnętrzna.

Czytaj również: Mandaty za maseczki

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version