reklama

30-lecie Raz, Dwa, Trzy

0
Fot. Raz, Dwa, Trzy Facebook

Wyjątkowy koncert w Pruszkowie. 8 lutego o godz. 18.00 w sali widowiskowej zagra zespół Raz, Dwa, Trzy, który świętuje 30-lecie istnienia.

Zespołu Raz, Dwa, Trzy nie trzeba nikomu przedstawiać. „Czy te oczy mogą kłamać”, „Jutro możemy być szczęśliwi”, „Trudno nie wierzyć w nic” czy „Oczy tej małej” – to piosenki, które zdobyły serca publiczności. Zespół zapisał się w historii polskiej muzyki. Artyści łączą rock i współczesną poezję, a ich twórczość jest wyjątkowa. Raz, Dwa, Trzy wzrusza odbiorców niezmiennie od lat. Muzycy nagrywają kolejne płyty, ruszają w trasy koncertowe, a sale nadal się wypełniają. Nowe pokolenia słuchaczy są spragnione twórczości Raz, Dwa, Trzy.

Historia zaczęła się 30 lat temu na korytarzu akademika w Zielonej Górze. Trójka ludzi zagrała wspólne dźwięki i ruszyła w muzyczną drogę. Niesamowity talent literacki Adama Nowaka, ogromna pasja i ciężka praca członków zespołu przerodziły się w sukcesy i wydawanie kolejnych albumów. Warto wspomnieć, że w 2004 roku muzycy otrzymali pięć statuetek podczas gali Fryderyki 2003. Cztery lata później zdobyli dwie.

Zespół Raz, Dwa, Trzy w wyjątkowy sposób zinterpretował piosenki Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. Znawcy mówią, że nikt nie oddał charakteru tych dzieł tak jak artyści, którzy właśnie świętują jubileusz wspólnego grania. Raz, Dwa, Trzy gwarantuje wspaniałe muzyczne doświadczenia. Warto to przeżyć. Najbliższa okazja ku temu już 8 lutego o godz. 18.00 w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie. Raz, Dwa, Trzy zagra koncert pt. „30 lat jak jeden koncert…”.

 

Exit mobile version