Zatrudnimy MECHANIKA SAMOCHODOWEGO

Opis

AUTO S.T.D. MECHANIKA POJAZDOWA to warsztat samochodów ciężarowych marki DAF z siedzibą w Walendowie (pow. pruszkowski), ul. Nad Utratą 140

Zatrudnimy Mechanika samochodowego

Twój zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie i naprawa usterek mechanicznych w pojazdach samochodowych
  • Wykonywanie przeglądów technicznych samochodów oraz ocena stanu technicznego pojazdów
  • Montowanie i demontowanie różnych elementów mechanicznych, takich jak silniki, skrzynie biegów, układy wydechowe, zawieszenie, hamulce itp.
  • Regulacja i naprawa układów kierowniczych i zawieszenia
  • Wymiana olejów i filtrów, naprawa układów chłodzenia i układów klimatyzacyjnych
  • Obsługa narzędzi i urządzeń diagnostycznych oraz innych narzędzi specjalistycznych
  • Zapewnianie wysokiej jakości usług naprawczych i zgodności z normami i przepisami bezpieczeństwa
  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy i dbanie o narzędzia i wyposażenie warsztatu.

Nasze wymagania:

  • mile widziana osoba samodzielna na stanowisku
  • lub do przyuczenia
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stałe godziny pracy na pierwszą zmianę
  • ubrania ochronne oraz buty
  • ubezpieczenie na życie od momentu podpisania umowy na czas nieokreślony

Kontakt: 504 052 201 lub [email protected]

Запрошуємо працівників з України

Podziel się

V Vlad
Walendów, mazowieckie
504 052 201
Wyślij wiadomość