Zatrudnimy Pracowników Produkcyjnych

Opis

W Polsce Mosso Kewpie jest jednym z wiodących producentów znanych i cenionych produktów  z kategorii: majonezów (Majonez Napoleoński), sosów, chrzanów, musztard i przetworów warzywnych. Dzięki unikalnej kombinacji naszych marek, jakości i kompetencji jesteśmy w ścisłej czołówce producentów majonezów, sosów i chrzanów w Polsce.

Do zakładu produkcyjnego w Puchałach, gmina Raszyn (mazowieckie)
zatrudnimy:

Pracowników Produkcyjnych

Opis stanowiska:
Przygotowywanie linii produkcyjnej i współpracujących urządzeń do uruchomienia;
Obsługa urządzeń linii produkcyjnej, w tym homogenizatora;
Naważanie surowców;
Pakowanie i kontrola jakości produktów;
Przestrzeganie czystości oraz standardów BHP w miejscu pracy.

Wymagania:
Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym;
Dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań;
Umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
Wynagrodzenie stałe + premia;
Dodatkowe benefity (m.in. prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, świadczenia z Funduszu Socjalnego, paczki produktów Mosso);
Miłą atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego zespołu;
Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej korporacji (kapitał japoński).

Aplikacje prosimy przesyłać na maila: [email protected] lub telefon
 22 720 42 42

Z góry dziękujemy za przesłanie aplikcji i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Podziel się

V Vlad
Puchały, mazowieckie
Wyślij wiadomość