Sławek Uniatowski zaśpiewa w Pruszkowie

0
572
Reklama

28 listopada o godz. 19.00 na scenie Centrum Kultury i Sportu zaśpiewa Sławek Uniatowski. Podczas koncertu publiczność usłyszy utwory muzycznych idoli artysty – Ciechowskiego, Wodeckiego, Sinatry i Zauchy.

Muzyka od zawsze była obecna w życiu Sławka Uniatowskiego. Już w wieku pięciu lat uczył się gry na instrumentach klawiszowych. Popularność zdobył dzięki programowi „Idol”, w którym w 2005 roku zajął drugie miejsce. Nagrał z Marylą Rodowicz utwór „Będzie to co musi być„. Podczas XLIII Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu wystąpił ze Zbigniewem Wodeckim i Janem Kantym Pawluśkiewiczem. W 2010 roku wygrał Festiwal Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu. Sławek Uniatowski koncertował nie tylko w Polsce, ale i na świecie, m.in. w Indiach i Japonii. Wykonywał repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Benneta czy Cheta Bakera. W 2018 roku wydał autorski album „Metamorphosis”.

Sławek Uniatowski to znany i ceniony artysta, którego głos jest niezwykły. 28 listopada o godz. 19.00 artysta wystąpi na scenie Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie. Koncert „The Best of II. Ciechowski, Wodecki, Zaucha, Sinatra” z pewnością będzie wyjątkowym przeżyciem. Uniatowski zaśpiewa utwory swoich idoli, ale nie zabraknie również tych z płyty „Methamophosis”. Publiczność usłyszy zapowiedzi z albumu „Wielki Błękit”, którego premierę zaplanowano na grudzień 2020 roku. – Wyjątkowe aranżacje, ciepły barytonowy głos, klimat i atmosfera koncertu sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie państwu w pamięci – zapewniają organizatorzy. Bilety w cenie od 120 zł.

Czytaj również: Kalendarium wydarzeń w CKiS

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj