Projekt „zaprojektuj i wybuduj” – szybko i kompleksowo
Modernizacja boiska zostanie wykonana w formule „zaprojektuj i wybuduj”, co oznacza, że wykonawca najpierw przygotuje projekt, a następnie zrealizuje całość prac.
Wartość zamówienia to 377 610 zł brutto, z czego aż 200 000 zł pochodzi z dofinansowania z programu „Mazowsze dla sportu” finansowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.
Na zakończenie inwestycji przewidziano zaledwie dwa miesiące od dnia podpisania umowy – więc nowe boisko powinno być gotowe jeszcze w tym roku!
Zobaczcie, jak boisko wygląda obecnie [GALERIA ZDJĘĆ]
Boisko dla uczniów i mieszkańców
Zmodernizowany obiekt ma służyć nie tylko uczniom „Dwójki”, ale także mieszkańcom Piastowa. Po zakończeniu prac będzie to nowoczesne, bezpieczne i wielofunkcyjne boisko, idealne do zajęć WF-u, treningów oraz rekreacji po lekcjach.
Jak podkreślają władze miasta, inwestycja to kolejny krok w stronę wspierania aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia wśród młodzieży.
Wspólne działanie dla sportu
Projekt „Modernizacja boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Piastowie” jest współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach programu „Mazowsze dla sportu”.
Dzięki współpracy samorządów lokalnych i wojewódzkich, w Piastowie powstaje kolejne miejsce, które ma zachęcać dzieci, młodzież i dorosłych do ruchu, gry i dobrej zabawy na świeżym powietrzu.






















![Remont torów WKD w Komorowie. Zamknięty przejazd kolejowy [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.przegladregionalny.pl/data/articles/sm-16x9-remont-torow-wkd-w-komorowie-zamkniety-przejazd-kolejowy-galeria-zdjec-1761493434.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze