W swoim ostatnim meczu fazy zasadniczej I Ligi Mazowieckiej Mężczyzn siatkarze klubu UKS Orlęta Raszyn ulegli 2:3 na własnym boisku Huraganowi Stare Babice. Choć zespół nie mógł cieszyć się z wygranej, wynik ten i tak oznaczał, że Raszyn, zajmując 2. miejsce w sezonie 2024/2025, pojedzie na turniej półfinałowy o awans do II Ligi Polskiego Związku Piłki Siatkowej.
Zmagania o wejście na szczebel ogólnopolski w Radomsku (ul. Królowej Jadwigi 20) rozpoczną się dziś (w piątek) o godzinie 19:30 – przeciwnikiem będzie GKS Cresovia Górowo Iławieckie. W sobotę o 18:30 Orlęta zmierzą się z kolei z gospodarzami, czyli METPRIM Volley Radomsko. Na koniec raszyńską ekipę czeka starcie z klubem LKS Czarni Rząśnia. Początek o godzinie 13:00.
Kibicujemy siatkarzom z powiatu pruszkowskiego!













![Rozbój w centrum Pruszkowa! [Zobacz film z zatrzymania podejrzanych] Rozbój w centrum Pruszkowa! [Zobacz film z zatrzymania podejrzanych]](https://static2.przegladregionalny.pl/data/articles/sm-4x3-rozboj-w-centrum-pruszkowa-zobacz-film-z-zatrzymania-podejrzanych-1756795225.png)





![Remont torów WKD w Komorowie. Zamknięty przejazd kolejowy [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.przegladregionalny.pl/data/articles/sm-16x9-remont-torow-wkd-w-komorowie-zamkniety-przejazd-kolejowy-galeria-zdjec-1761493434.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze