Policjanci pruszkowskiej patrolówki zostali skierowani przez dyżurnego na stację paliw w gminie Brwinów. Na miejscu mundurowi zostali poinformowani przez pracownika, że jeden z klientów „dziwnie się zachowuje”.
28- letni mężczyzna faktycznie wypowiadał słowa w sposób bełkotliwy i niezrozumiały, ale również miał zachwianą równowagę ciała. Nie było jednak od niego czuć alkoholu i zaprzeczał, aby przyjmował jakiekolwiek leki.
W toku dalszych czynności policjanci ujawnili w plecaku mężczyzna skarpetkę, a w niej worek foliowy zaklejony taśmą izolacyjną. Wewnątrz paczki znajdowała się biała substancja, która po wykonaniu badania narkotesterem okazała się metaamfetaminą, a jej waga wynosiła blisko 300 gram.
Zatrzymany usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, a sąd na wniosek Prokuratora Rejonowego w Pruszkowie zastosował areszt na okres 2 miesięcy.
Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Śledztwo w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie.
CZYTAJ TEŻ:















![[AKTUALIZACJA] Busem wprost pod koparkę na przejeździe WKD! [AKTUALIZACJA] Busem wprost pod koparkę na przejeździe WKD!](https://static2.przegladregionalny.pl/data/articles/sm-4x3-busem-wprost-pod-koparke-na-przejezdzie-wkd-1779275335.jpg)



![[AKTUALIZACJA] Busem wprost pod koparkę na przejeździe WKD!](https://static2.przegladregionalny.pl/data/articles/sm-16x9-busem-wprost-pod-koparke-na-przejezdzie-wkd-1779275335.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze