Urząd Miasta wprowadza nowe godziny pracy. To nie jedyna zmiana w magistracie. Na stanowisku sekretarza pracę rozpoczęła Karolina Sorbian-Jamiołkowska.
Wiadomo, że urząd ma pomagać, a nie utrudniać życie mieszkańcom. Aby załatwić sprawę w magistracie, niejednokrotnie trzeba poświęcić sporo czasu. Dla niektórych osób stanowi to trudność ze względu na obowiązki służbowe. Bywa, że trzeba wziąć urlop, aby załatwić swoją sprawę w urzędzie.
Od 1 kwietnia pruszkowski magistrat wprowadza modyfikację godzin pracy. W poniedziałki mieszkańcy będą mogli korzystać z usług urzędu od 8.00 do 18.00. Z kolei w dniach wtorek-czwartek w godzinach 8.00-16.00, w piątki magistrat będzie pracował w godz. 8.00-14.00.
19 marca nowym sekretarzem miasta Pruszkowa została Karolina Sorbian-Jamiołkowska, która doskonale zna realia miasta, ponieważ przez wiele lat pracowała w urzędzie. Sorbian-Jamiołkowska jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.
Przeczytaj!
- Planowane wyłączenia prądu w Pruszkowie, Grodzisku Mazowieckim i okolicach
- Dwa groźne wypadki. Autokar uderzył w barierki, a TIR wbił się w wóz strażacki!
- Przegląd Regionalny, wydanie 314
- Bilet wycieczkowy na długi weekend – tanie podróże po Mazowszu
- Nowa linia autobusowa i zmiany w rozkładach jazdy od 1 maja
- Gala Pereł Mazowsza 2024 - wielki finał w Tarczynie!
Napisz komentarz
Komentarze