Reklama

Dni Babci i Dziadka

Dzisiaj, 21 stycznia, obchodzimy dzień Babci. Jutro swoje święto będą obchodzić wszyscy dziadkowie. W te dni miasto Pruszków przygotował atrakcje dla naszych seniorów.
Dni Babci i Dziadka
Życzymy wszystkiego najlepszego!

Źródło: https://www.pruszkow.pl/

Rozpoczął się niezwykły weekend, w którym najważniejszymi osobami jest starsze pokolenie.

- Z  tej okazji Prezydent Miasta Pruszkowa Paweł Makuch życzy Babciom i Dziadkom wszystkiego, co w życiu najlepsze i najpiękniejsze, dużo zdrowia, dobrego samopoczucia, nieustającej radości oraz samych pogodnych dni. Jednocześnie przekazujemy wyrazy wdzięczności za troskę, ciepło i miłość. Drogie Babcie i Drodzy Dziadkowie, jesteście cudowni! – informuje urząd miasta w Pruszkowie.

Dzień Babci swoje początki ma w latach 60. To wówczas pojawił się pomysł jego utworzenia, który po latach przejęła prasa. Żeby zaistnieć, Dzień Dziadka musiał poczekać kolejnych 20 lat, tak aby w 1981 zostać oficjalnie wpisanym do kalendarza.

W te dni miasto zaprasza na darmowe warsztaty artystyczne.

- Dni babci i dziadka, to okazje do tego, żeby podziękować naszym seniorom za to, że są i że zawsze mogliśmy na nich liczyć. Dni te są również okazją do spędzenia czasu razem i wspólnej zabawy. Spotykamy się dzisiaj i jutro przy ul. Bolesława Prusa 10 obok Parku Potulickich w godzinach 12:00 – 16:00 – dodaje urząd.

W te niezwykłe dni życzymy dużo szczęścia i zdrowia wszystkim babciom i dziadkom.

Zobacz także: Marzenie o SOR-ze
Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Przegląd Regionalny. MIKAWAS Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Jana Pawła II 29A, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Link do Polityki prywatności: LINK

Komentarze

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w powiecie piaseczyńskim.
Najciekawsze wiadomości z przegladregionalny.pl znajdziesz w Google News!
 
OPERATOR MASZYN OPERATOR MASZYN DOŁĄCZ DO NASZEGO PRĘŻNIE ROZWIJAJĄCEGO SIĘ ZESPOŁU!Silni dzięki jakości. Dzięki niezbędnym umiejętnościom i odpowiednim surowcom tworzymy wysokiej jakości farby proszkowe. Jesteśmy szwajcarską firmą rodzinną oraz wiodącym europejskim producentem z zakładem produkcyjnym w Siestrzeni (pow. grodziski).Poszukujemy osób na stanowisko OPERATORA MASZYNPraca nie wymaga wcześniejszych kwalifikacji. Oferujemy dobrą atmosferę oraz nowoczesną infrastrukturę. Praca w systemie 3 zmian.Lokalizacja: SiestrzeńWymiar pracy: Pełny etatTyp umowy: Umowa o pracęDoświadczenie nie jest wymagane!Oferujemy:Rynkowe wynagrodzenie, uzupełnione o premięŚwiadczenie urlopoweStabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracęPrzyjazną atmosferęBenefity pozapłacowe: opieka medyczna, ubezpieczenie, karta multisport, możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia, program poleceńZaplecze socjalne: szafki na ubrania, dostęp do kawy i herbaty, jadalnia, lodówka, mikrofalówka, zmywarka oraz prysznice do dyspozycji pracowników.Profesjonalne wyposażenie i infrastrukturę na wysokim poziomie.Serwis odzieżowy: dbamy o czystość i konserwację odzieży roboczej pracowników.Obowiązki:Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym 6-14, 14-22, 22-6.Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z wymaganiami ilościowymi i jakościowymi.Nadzorowanie parametrów produkcji i prowadzenie ewidencji danych maszyn.Informowanie przełożonego o wszelkich odchyleniach, przerwach lub sytuacjach awaryjnych.Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy oraz przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.Zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju w dynamicznym środowisku. Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną i sumienną, zapraszamy do aplikowania!KONTAKT:539 035 869,608 629 286.
Reklama