Co wspólnego mają aluminiowe puszki z piłką nożną? MKS Piast Piastów zachęca do włączenia się w akcję Piłki za Puszki.
Często kupujemy napoje w puszkach, które są lekkie i poręczne. Następnie wyrzucamy opakowanie do kosza. Warto pamiętać o segregacji odpadów, co jest istotne w kontekście troski o środowisko. Należy zwrócić uwagę, że aluminiowe puszki nadają się do wielokrotnego przetworzenia i wykorzystania. Wśród dzieci i młodzieży warto propagować ideę recyklingu.
Można połączyć przyjemne z pożytecznym. Tą drogą podąża klub piłkarski MKS Piast Piastów, który zbiera właśnie aluminiowe puszki. Na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy al. Tysiąclecia 1 ustawiony został żółty kontener, do którego można wrzucać opakowania. Za każde 15 kg puszek, klub otrzyma piłkę dla młodych zawodników.
Akcja spotkała się z zainteresowaniem i pod koniec zeszłego tygodnia pierwszy kontener został opróżniony. Klub zachęca, aby dostarczać kolejne puszki. Im więcej opakowań, tym więcej piłek. Akcja przyniesie zatem wymierne korzyści zarówno dla środowiska, jak i dla młodych piłkarzy.
Przeczytaj!
- Nowa bezpłatna linia M2 w gminie Michałowice – sprawdź trasę i rozkład jazdy
- Pożar sklepu Netto w Grodzisku Mazowieckim. Płomienie strawiły cały budynek
- Przegląd Regionalny, wydanie 337
- Osiedle domów bez prądu
- Czy Grodzisk doświetli przejścia dla pieszych na rondzie przy Okulickiego i 3 maja?
- Nowy lewoskręt na Alei Krakowskiej w Raszynie już otwarty! Kierowcy odetchną z ulgą
- Pruszków tonie w smrodzie? Mieszkańcy mają dość fetoru z MZO i apelują o interwencję
- Afera z działką pod CPK. Burmistrz Grodziska Mazowieckiego: „Zrobimy wszystko, by pomóc"





















![Remont torów WKD w Komorowie. Zamknięty przejazd kolejowy [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.przegladregionalny.pl/data/articles/sm-16x9-remont-torow-wkd-w-komorowie-zamkniety-przejazd-kolejowy-galeria-zdjec-1761493434.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze