Reklama

Zmiany w ruchu na ul. Sienkiewicza w Pruszkowie

Trwa remont ul. Sienkiewicza. Od początku lipca kierowcy i pasażerowie mierzą się z utrudnieniami ruchu.
Zmiany w ruchu na ul. Sienkiewicza w Pruszkowie
Projekt czasowej organizacji ruchu wokół ul. Sienkiewicza

Autor: UM Pruszków

Źródło: UM Pruszków

Do 31 lipca trwa pierwszy etap rozbudowy Drogi Powiatowej 3143W. Obecnie prace trwają na odcinku drogi między ulicami Ołówkową i Obrońców Pokoju.

Tymczasowe zmiany

Od 1 sierpnia 2022 roku wprowadzona zostanie nowa, czasowa organizacja ruchu w związku z kontynuowaniem rozbudowy ul. Sienkiewicza. Wyłączona z ruchu jezdni będzie ul. Sienkiewicza na docinku od ul. Ołówkowej do ronda przy galerii handlowej. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami  i powinni zapoznać się z nową organizacją ruchu.

W wyniku prowadzonych prac ul. Sienkiewicza zyska nową nawierzchnię, chodnik, a także ścieżkę dla pieszych i rowerzystów. Powstaną także miejsca parkingowe.

Czytaj także: Zieleń miejska w Pruszkowie

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Przegląd Regionalny. MIKAWAS Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Jana Pawła II 29A, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Link do Polityki prywatności: LINK

Komentarze

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w powiecie piaseczyńskim.
Najciekawsze wiadomości z przegladregionalny.pl znajdziesz w Google News!
 
Szpital Zachodni w Grodzisku Mazowieckim pilnie zatrudni: Szpital Zachodni w Grodzisku Mazowieckim pilnie zatrudni: Ogłoszenie  o  zatrudnieniu  Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim pilnie zatrudni: specjalistę do prowadzenia umów  z lekarzami rezydentami i stażystami podyplomowymi, w tym ich rozliczanie z NFZksięgową z doświadczeniem w służbie zdrowiainspektora ds. uzdatniania wodymgr farmacji ze specjalizacją z farmacji szpitalnej lub klinicznejspecjalistę ds. zamówień publicznych ze znajomością przepisów Ustawy-Prawo zamówień publicznych                                                                   opiekuna medycznegoinspektor ds. kadr       Oferty prosimy kierować na adres:05-825 Grodzisk Mazowiecki, ul. Daleka 11,e-mail: [email protected], (22) 755-91-53 lub te./fax. (22) 755-90-84z dopiskiem:,,Zgadzam się na przetwarzanie przez Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim              (05-825), ul. Daleka 11  danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.”Jeżeli kandydat chce, aby jego zgłoszenie wykorzystane było do celów rekrutacji niż wskazana w ogłoszeniu o pracę, może zamieścić również:,, Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna jest na  stronie:szpitalzachodni.pl     (w zakładce praca)