Przy szkole podstawowej w Nowej Wsi (gmina Michałowice) zostanie zamontowana zewnętrzna rowerownia z wiatą na 146 stanowisk.
Wakacje to czas modernizacji w placówkach oświatowych. Zmiany dotkną również otoczenie szkoły w Nowej Wsi. Wielu uczniów dojeżdża na lekcje na rowerach, więc z pewnością rowerownia się przyda. Ma liczyć 146 stanowisk, część miejsc zostanie przeznaczona na deskorolki. - Realizację wiat rowerowych planujemy jeszcze w 2020 roku, zaraz po zatwierdzeniu dokumentacji, czyli na przełomie sierpnia i września 2020 r. Prace te będą prowadzone tylko na zewnątrz obiektu. Rowerowe siodełka będą zawsze suche i zabezpieczone przed kradzieżą - informuje Małgorzata Pachecka, wójt gminy Michałowice.
Ponadto, w szkole przeprowadzony zostanie remont świetlicy. Zaplanowano również montaż klimatyzacji w siedmiu salach przedszkolnych.





















![Remont torów WKD w Komorowie. Zamknięty przejazd kolejowy [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.przegladregionalny.pl/data/articles/sm-16x9-remont-torow-wkd-w-komorowie-zamkniety-przejazd-kolejowy-galeria-zdjec-1761493434.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze