Siódma wygrana Pogoni

Autor: fot. Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Pogoń Grodzisk Mazowiecki nadal niepokonana. W 7. kolejce IV ligi zespół Roberta Moskala pokonał Mazur Karczew 3:1.

Grodziszczanie nie zagrali wybitnego spotkania, ale zapisali na swoim koncie siódme zwycięstwo w sezonie. Mazur Karczew starał się być równorzędnym rywalem dla lidera. Przez długi czas gospodarze dotrzymywali kroku Pogoni, ale ostatnie minuty to popis przyjezdnych.

Na przerwę Pogoń schodziła w dobrych nastrojach. W 34. minucie na listę strzelców wpisał się George Enow. Druga część gry rozpoczęła się od wyrównanej walki. Sytuacja Mazura komplikowała się jednak wraz z uciekającym czasem. W 68. minucie gospodarze doprowadzili do wyrównania. Wydawało się, że Pogoń po raz pierwszy w sezonie może stracić punkty. Ale nic z tego. Najpierw Jakub Łabęda, a później Maciej Pietraszek trafili do siatki i dali zwycięstwo grodziszczanom.

W 8. kolejce (22 września, godz. 13.00) IV ligi Pogoń zagra u siebie z Mszczonowianką Mszczonów.