Reklama

Druga edycja imprezy Planszowy Grodzisk

30 września i 1 października odbędzie się druga edycja wydarzenia pn. Planszowy Grodzisk. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spędzić miło czas offline.
Druga edycja imprezy Planszowy Grodzisk
Druga edycja imprezy Planszowy Grodzisk

Źródło: Planszowy Grodzisk

Impreza odbędzie się na terenie Hali Widowiskowo – Sportowej CAIIS w Grodzisku Mazowieckim. Jej patronatem został burmistrz miasta Grzegorz Benedykciński.

- Gry planszowe to obecnie prężnie rozwijająca się branża rozrywki, która swoją historią sięga tysiąc lat przed naszą erą. Co roku w Polsce i na świecie odbywa się tysiące premier nowych, i wznowień starszych tytułów. Jesteśmy pasjonatami i chcemy, abyście poznali naszą pasję. Pierwszą edycję odwiedziło w ciągu dwóch dni ponad 4 tysiące osób. Mamy nadzieję, że w tym roku będzie nas jeszcze więcej. Na imprezę zaprosiliśmy wydawnictwa, ulubione sklepy, pasjonatów zjawisk około planszowych, wydawnictwa książkowe oraz zaplanowaliśmy liczne niespodzianki – możemy przeczytać w komunikacie organizatorów wydarzenia. 

Podczas dwóch dni imprezy goście będą mieli okazję poznać gry planszowe od podstaw, wziąć udział w licznych dyskusjach i prezentacjach związanych z „zabawami bez prądu”, odwiedzić stoiska tematyczne (między innymi związane z grami bitewnymi i figurowymi), czy też zagrać w turniejach w ulubione planszówki. Każdy, kto przyjdzie na Planszowy Grodzisk, będzie miał okazję poznać gry wyobraźni, tzn. RPG i porozmawiać z ludźmi, którzy w ten sposób spędzają czas. Dla zainteresowanych stworzone zostaną również strefy gier edukacyjnych i historycznych czy komiksów i literatury SF. W programie nie zabraknie także atrakcji dla wielbicieli szachów. Każdy, kto zgłodnieje podczas spędzenia czasu na imprezie, będzie mógł skorzystać ze strefy gastronomicznej.

Wszyscy, którzy uważają, że można się dobrze bawić bez urządzeń elektrycznych i dostępu do Internetu, na przełomie września i października powinni przyjechać na Planszowy Grodzisk.

Zobacz także:

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Przegląd Regionalny. MIKAWAS Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Jana Pawła II 29A, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Link do Polityki prywatności: LINK

Komentarze

Reklama
Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w powiecie piaseczyńskim.
Najciekawsze wiadomości z przegladregionalny.pl znajdziesz w Google News!
 
Reklama
Obserwuj Przegląd Regionalny na Facebooku
Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni pilnie zatrudni Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni pilnie zatrudni                                           Ogłoszenie  o  zatrudnieniuSamodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim pilnie zatrudni:osobę do obsługi umów dotyczących lekarzy rezydentów i lekarzy na stażach podyplomowych, w tym ich rozliczanie z NFZspecjalistę/specjalistkę ds. uzdatniania wodyosobę zastępującą Kierownika Apteki Szpitalnej – wymagania : specjalizacja z farmacji szpitalnejosobę w Sekcji ds. Aparatury Medycznej, mile widziane doświadczenie  przy urządzeniach medycznych                                                               Kierownika/Kierowniczkę Działu Kadrosobę do Działu Kadr z doświadczeniem min. 1 rokdo Działu Technicznego: elektryka, hydraulikapracownika gospodarczego     Oferty prosimy kierować na adres:05-825 Grodzisk Mazowiecki, ul. Daleka 11,e-mail: [email protected], (22) 755-91-53 lub tel./fax. (22) 755-90-84z dopiskiem:,,Zgadzam się na przetwarzanie przez Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim (05-825), ul. Daleka 11  danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.”Jeżeli kandydat chce, aby jego zgłoszenie wykorzystane było do celów rekrutacji niż wskazana w ogłoszeniu o pracę, może zamieścić również:,, Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna jest na  stronie:www.szpitalzachodni.pl     (w zakładce praca) 
Reklama