Reklama

Na noże i na leżakach

Na noże i na leżakach

Na zakończenie wakacji w grodziskim "Kinie na leżakach" zobaczymy wyśmienitą czarną komedię w doborowej obsadzie.


Wybitny pisarz Harlan Thrombey umiera nagle w swojej posiadłości. Wszystko wskazuje na to, że ktoś pomógł mu pożegnać się z tym światem. Kto? Podejrzanych jest wielu, w dodatku niemal wszyscy są spokrewnieni z nieżyjącym nestorem rodu. Traf chciał bowiem, że z okazji urodzin pisarza do jego domu zjechała się cała dysfunkcyjna rodzinka. Kto zabił Harlana? Despotyczna córka? Oderwana od rzeczywistości synowa? A może rozpieszczony do granic możliwości wnuk? Tę zagadkę będzie musiał rozwiązać legendarny detektyw Benoit Blanc. W czasie śledztwa wyjdą na jaw kolejne paskudne tajemnice rodu Thrombeyów...

"Na noże" to z pewnością jeden z najlepszych filmów ostatnich lat. Kryminał gęsto przeplata się tu z komedią, a wszystko nasączone jest inteligentnymi, choć ostrymi dialogami. Dynamiczne tempo akcji nie pozwala oderwać się od ekranu. Smaku dodaje jeszcze fantastyczna obsada – Daniel Craig, Jamie Lee Curtis, Chris Evans, Christopher Plummer i wielu innych urządzają sobie istny festiwal talentu. Trudno dopatrzeć się tu słabych punktów. Nic więc dziwnego, że już trwają prace nad kolejną częścią filmu.

Właśnie taką filmową ucztę przygotowało dla nas grodziskie Centrum Kultury na zakończenie wakacji. Seans będzie zwieńczeniem letniego cyklu "Kino na leżakach". Film "Na noże" obejrzymy 21 sierpnia (sobota) w Parku Skarbków. Start o 21.00. Wstęp wolny.
 

Czytaj również: Grodzisk wybuduje 44 nowe mieszkania komunalne


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Przegląd Regionalny. MIKAWAS Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Jana Pawła II 29A, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Link do Polityki prywatności: LINK

Komentarze

Reklama
Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w powiecie piaseczyńskim.
Najciekawsze wiadomości z przegladregionalny.pl znajdziesz w Google News!
 
Reklama
Obserwuj Przegląd Regionalny na Facebooku
Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni pilnie zatrudni Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni pilnie zatrudni                                           Ogłoszenie  o  zatrudnieniuSamodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim pilnie zatrudni:osobę do obsługi umów dotyczących lekarzy rezydentów i lekarzy na stażach podyplomowych, w tym ich rozliczanie z NFZspecjalistę/specjalistkę ds. uzdatniania wodyosobę zastępującą Kierownika Apteki Szpitalnej – wymagania : specjalizacja z farmacji szpitalnejosobę w Sekcji ds. Aparatury Medycznej, mile widziane doświadczenie  przy urządzeniach medycznych                                                               Kierownika/Kierowniczkę Działu Kadrosobę do Działu Kadr z doświadczeniem min. 1 rokdo Działu Technicznego: elektryka, hydraulikapracownika gospodarczego     Oferty prosimy kierować na adres:05-825 Grodzisk Mazowiecki, ul. Daleka 11,e-mail: [email protected], (22) 755-91-53 lub tel./fax. (22) 755-90-84z dopiskiem:,,Zgadzam się na przetwarzanie przez Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim (05-825), ul. Daleka 11  danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.”Jeżeli kandydat chce, aby jego zgłoszenie wykorzystane było do celów rekrutacji niż wskazana w ogłoszeniu o pracę, może zamieścić również:,, Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna jest na  stronie:www.szpitalzachodni.pl     (w zakładce praca) 
Reklama