Reklama

Kaśka Sochacka na Letnim Graniu

Kaśka Sochacka na Letnim Graniu

Autor: fot. mat. organizatora

W najbliższą sobotę w cyklu Letnie Granie wystąpi Kaśka Sochacka.


Pierwszy raz o Kaśce Sochackiej świat usłyszał w 2010 roku, gdy przebojem dotarła do finału programu "Mam talent". Urodzona w niewielkich Pradłach pod Zawierciem filigranowa blondynka od tamtej pory nie próżnuje. Wystąpiła także w programie Must Be the Music, gdzie udało jej się dojść do półfinału. W 2019 r. zadebiutowała na antenie radiowej Trójki; z utworem "Wiśnia" dotarła na szczyt Listy Przebojów Programu Trzeciego. Wiosną tego roku ukazał się jej pierwszy studyjny album "Ciche dni". Płyta niemal od razu znalazła się w pierwszej piątce najchętniej kupowanych w Polsce.

Teraz Kaśka Sochacka wystąpi dla milanowskiej publiczności. Koncert w ramach cyklu Letnie Granie odbędzie się w najbliższą sobotę 7 sierpnia w Parku Zielony Dołek. Start o godz. 19.00. Wstęp wolny. Z uwagi na obowiązujący limit osób przed wejściem będą rozdawane wejściówki. Warto przyjść wcześniej, ponieważ ich ilość jest ograniczona.

Czytaj również: Atak antyszczepionkowców na Mediatekę


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Przegląd Regionalny. MIKAWAS Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Jana Pawła II 29A, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Link do Polityki prywatności: LINK

Komentarze

Reklama
Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w powiecie piaseczyńskim.
Najciekawsze wiadomości z przegladregionalny.pl znajdziesz w Google News!
 
Reklama
Obserwuj Przegląd Regionalny na Facebooku
Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni pilnie zatrudni Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni pilnie zatrudni                                           Ogłoszenie  o  zatrudnieniuSamodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim pilnie zatrudni:osobę do obsługi umów dotyczących lekarzy rezydentów i lekarzy na stażach podyplomowych, w tym ich rozliczanie z NFZspecjalistę/specjalistkę ds. uzdatniania wodyosobę zastępującą Kierownika Apteki Szpitalnej – wymagania : specjalizacja z farmacji szpitalnejosobę w Sekcji ds. Aparatury Medycznej, mile widziane doświadczenie  przy urządzeniach medycznych                                                               Kierownika/Kierowniczkę Działu Kadrosobę do Działu Kadr z doświadczeniem min. 1 rokdo Działu Technicznego: elektryka, hydraulikapracownika gospodarczego     Oferty prosimy kierować na adres:05-825 Grodzisk Mazowiecki, ul. Daleka 11,e-mail: [email protected], (22) 755-91-53 lub tel./fax. (22) 755-90-84z dopiskiem:,,Zgadzam się na przetwarzanie przez Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim (05-825), ul. Daleka 11  danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.”Jeżeli kandydat chce, aby jego zgłoszenie wykorzystane było do celów rekrutacji niż wskazana w ogłoszeniu o pracę, może zamieścić również:,, Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna jest na  stronie:www.szpitalzachodni.pl     (w zakładce praca) 
Reklama