Reklama
Dziedzictwo w obiektywie

Autor: Fot. Joanna Ferlian

Samorząd województwa organizuje konkurs fotograficzny "Odkrywamy nasze dziedzictwo". Konkurs ma na celu zwrócenie uwagi na architektoniczne bogactwo regionu.


Pierwsza edycja konkursu przebiega pod hasłem "Dziedzictwo drewnianej architektury Mazowsza". – Samorząd województwa chce zainteresować uczestników konkursu budownictwem drewnianym, wymagającym szczególnej troski oraz pośpiechu w utrwalaniu jego wartości. Każda kolejna edycja konkursu poświęcona będzie innemu rodzajowi zabytków, dzięki czemu uczestnicy corocznie będą eksplorować inny obszar tematyczny – informują organizatorzy.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać jedno zdjęcie nawiązujące do tematu przewodniego. Co istotne, fotografowane obiekty nie mogą znajdować się na terenie skansenu czy muzeum wsi. W konkursie mogą wziąć udział tylko amatorzy; osoby zajmujące się fotografią zawodowo będą wykluczone z uczestnictwa. Prace wraz z formularzem należy przesyłać do 15 października na adres mailowy [email protected], w tytule wiadomości wpisując "Dziedzictwo 2020". Spośród nadesłanych zdjęć jury wybierze 6 najlepszych, które dodatkowo wezmą udział w głosowaniu internautów na nagrodę publiczności.

Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma 3000 zł, drugie i trzecie miejsce to odpowiednio 2500 zł i 2000 zł. Na zwycięzcę głosowania publiczności czeka 1000 zł. Dodatkowo przewidziano trzy wyróżnienia, których zdobywcy otrzymają po 500 zł.

Konkurs organizowany jest pod honorowym patronatem marszałka województwa mazowieckiego oraz patronatem artystycznym Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Czytaj również: Konkurs na wycieczkę po metropolii


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Przegląd Regionalny. MIKAWAS Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Jana Pawła II 29A, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Link do Polityki prywatności: LINK

Komentarze

Reklama
Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w powiecie piaseczyńskim.
Najciekawsze wiadomości z przegladregionalny.pl znajdziesz w Google News!
 
Reklama
Obserwuj Przegląd Regionalny na Facebooku
Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni pilnie zatrudni Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni pilnie zatrudni                                           Ogłoszenie  o  zatrudnieniuSamodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim pilnie zatrudni:osobę do obsługi umów dotyczących lekarzy rezydentów i lekarzy na stażach podyplomowych, w tym ich rozliczanie z NFZspecjalistę/specjalistkę ds. uzdatniania wodyosobę zastępującą Kierownika Apteki Szpitalnej – wymagania : specjalizacja z farmacji szpitalnejosobę w Sekcji ds. Aparatury Medycznej, mile widziane doświadczenie  przy urządzeniach medycznych                                                               Kierownika/Kierowniczkę Działu Kadrosobę do Działu Kadr z doświadczeniem min. 1 rokdo Działu Technicznego: elektryka, hydraulikapracownika gospodarczego     Oferty prosimy kierować na adres:05-825 Grodzisk Mazowiecki, ul. Daleka 11,e-mail: [email protected], (22) 755-91-53 lub tel./fax. (22) 755-90-84z dopiskiem:,,Zgadzam się na przetwarzanie przez Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim (05-825), ul. Daleka 11  danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.”Jeżeli kandydat chce, aby jego zgłoszenie wykorzystane było do celów rekrutacji niż wskazana w ogłoszeniu o pracę, może zamieścić również:,, Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna jest na  stronie:www.szpitalzachodni.pl     (w zakładce praca) 
Reklama