14 sierpnia urząd nieczynny

14 sierpnia urząd nieczynny

Autor: Artur Szpuda

Zmiany w funkcjonowaniu pruszkowskiego magistratu. W piątek 14 sierpnia urząd będzie nieczynny.


W związku z pandemią koronawirusa funkcjonowanie wielu jednostek uległo zmianie. Przyjmowanie petentów odbywa się w ściśle określony sposób. Często na wizytę w urzędzie trzeba się umówić telefonicznie. W najbliższym czasie szykują się zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Miasta Pruszkowa. 13 sierpnia magistrat będzie czynny w godzinach 8.00-14.00. Z kolei 14 sierpnia, zgodnie z zarządzeniem prezydenta Pawła Makucha, jest to dzień wolny dla pracowników pruszkowskiego urzędu.


Przypomnijmy, że od 17 czerwca obsługa interesantów w magistracie prowadzona jest telefonicznie, za pośrednictwem platformy ePUAP oraz poczty elektronicznej. Sprawy pilne, które wymagają osobistej wizyty są umawiane po wcześniejszym kontakcie telefonicznym bądź mailowym z pracownikiem urzędu. Pruszkowski urząd pracuje w poniedziałki w godzinach 8.00-18.00, od wtorku do czwartku – 8.00-16.00 oraz w piątki – 8.00-14.00.




Czytaj również: Parki zmienią oblicze

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Przegląd Regionalny. MIKAWAS Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Jana Pawła II 29A, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Link do Polityki prywatności: LINK

Komentarze

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w powiecie piaseczyńskim.
Najciekawsze wiadomości z przegladregionalny.pl znajdziesz w Google News!