14 grudnia uruchomiono lodowisko na dachu centrum handlowego Nowa Stacja w Pruszkowie. Ślizgawka jest dostępna przez cały tydzień.
Na tę chwilę miłośnicy jazdy na łyżwach czekali z utęsknieniem. Dodatkowo w tym roku władze Pruszkowa zadecydowały o nowej lokalizacji lodowiska. W ubiegłym sezonie ślizgawka znajdowała się na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Jasnej. W tym roku mieszkańcy Pruszkowa mogą korzystać z lodowiska na dachu Nowej Stacji. Ślizgawka ma powierzchnię około 600 m2.
W uroczystej inauguracji lodowiska wziął udział prezydent miasta Paweł Makuch. Nie brakowało chętnych do korzystania z tafli. Ślizgawka wzbudziła zainteresowanie szczególnie wśród najmłodszych. Warto również wspomnieć, że dotychczas korzystanie z lodowiska było bezpłatne. W tym roku jest tak samo, ale mieszkańcy nie muszą płacić za wypożyczenie łyżew i sprzętu dodatkowego. Można skorzystać m.in. z kasków i pingwinków.
Na lodowisku będzie również animator dla dzieci. Dzięki temu nie zabraknie atrakcji i zabaw dla najmłodszych. Animacje będą odbywały się w każdą sobotę i niedzielę w godzinach od 12.00 do 15.00. Gdy na lodowisku pojawi się wiele osób, będzie tworzona dodatkowa strefa dla dzieci.
Z miejskiej ślizgawki na dachu Nowej Stacji można korzystać od poniedziałku do piątku w godzinach 13.00-21.00 oraz w weekend od 11.00 do 21.00. Lodowisko będzie czynne do końca marca.

Autor: Fot. Urząd Miasta Pruszkowa
Data dodania:
18.12.2019 01:11
Reklama
KATALOG FIRM
Przejdź do kategorii
Budownictwo, dom i ogród Finanse Gastronomia i catering Kultura i Sztuka Komunikacja i Transport Komputery i Internet Zdrowie Agencje marketingowe & Reklama Motoryzacja Salony kosmetyczne, fryzjer Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia Sport & rekreacja Turystyka Media lokalne Galerie Handlowe UsługiKliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w powiecie piaseczyńskim. | ![]() |
Reklama
OGŁOSZENIA
Przejdź do kategorii
Nieruchomości Praca Motoryzacja Usługi Nauka Kupię Sprzedam Zdrowie Różne Finanse Matrymonialne
Reklama
Reklama


Napisz komentarz
Komentarze