Reklama

Koncert z okazji Dnia Matki

Koncert z okazji Dnia Matki

Kategoria:

Już 30 maja o godz. 19:00 zapraszamy do pruszkowskiej Sali Widokowej CKiS na niezwykłe, przygotowane z okazji Dnia Matki, widowisko muzyczne „Anna i Anna”.

Nie jest to zwykły spektakl, ale fabularyzowany koncert, w którym artyści Teatru Variete Muza wraz z orkiestrą pod batutą Jarosława Barowa oddają hołd dwóm legendom polskiej estrady – Annie German i Annie Jantar.

Usłyszycie ich największe przeboje - od radosnych hitów „Tyle słońca w całym mieście” , „Tańczące Eurydyki” i „Jambalaya”, po wzruszające „Staruszek Świat”, „Człowieczy los” czy „Tylko mnie poproś do tańca”.

Muzyka, scenografia i stroje przeniosą Was w klimat lat 70., a dialogi artystów odkryją niezwykłe fragmenty życia obu wokalistek.

To koncert pełen nostalgii, emocji i niezapomnianych melodii, które od lat poruszają serca słuchaczy!

Bilety dostępne w kasie CKiS i online na:
https://tiny.pl/1vkb03p2x


Lokalizacja
Bohaterów Warszawy 4 Pruszków, mazowieckie
Organizator: Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie
Rozpoczęcie: 30.05.2026 19:00
Reklama
Reklama
Reklama