Rynek nieruchomości opiera się epidemii

0
373

Skutki epidemii rynek mieszkaniowy na razie odczuł dość łagodnie. Szybko ujawniły się jednak nowe tendencje w zainteresowaniu klientów.

Własne mieszkanie to marzenie wielu z nas. Planując założenie rodziny czy chociażby chcąc się usamodzielnić, na liście priorytetów pojawia się mieszkanie czy dom.

W czasie epidemii rząd nie zamknął placów budowy, więc kontynuacja prowadzonych już inwestycji mogła się odbywać bez większych przeszkód. Dobra sytuacja płynnościowa największych deweloperów i ich elastyczność w odpowiedzi na dynamiczne zmiany popytu pozwalają przypuszczać, że nie należy oczekiwać znaczących promocji cenowych. Dostępność kredytów hipotecznych również nie została zamrożona, a banki ograniczają się do zaostrzenia wymogów dotyczących wkładu własnego oraz bardziej konserwatywnego liczenia zdolności kredytowej dla pracowników niektórych branż. Ani poprzedni kryzys, ani obecne spowolnienie gospodarcze nie zmieniają faktu, że nieruchomości mieszkalne są atrakcyjną alternatywą inwestycyjną w porównaniu z innymi klasami aktywów. Warto wspomnieć, że dzisiejsza sytuacja ekonomiczna wielu potencjalnych kupujących jest już znacznie bardziej klarowna. Dodatkowo obserwujemy w ostatnim czasie luzowanie polityki kredytowej banków, które ponownie otwierają się na rynek nieruchomości. Można spodziewać się zatem, że popyt na mieszkania powoli wraca.

MASDOM – Kameralne Domy w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej z własnym garażem, ogrodem i tarasem.

Wigusin Park – Domy z bardzo dużymi ogródkami w cenie mieszkania – to idealna propozycja dla ludzi ceniących ciszę oraz funkcjonalnie zaprojektowane budynki.

Osiedle Brwinów Platinum Park – Mieszkania posiadają tarasy i/lub ogródki, a wszystkie budynki mają wygodny dostęp do osiedlowej infrastruktury. Osiedle zaprojektowano z myślą o osobach niepełnosprawnych i rodzinach z dziećmi.

Osiedle EcoMilan – realizowane jest w malowniczym Milanówku, zaledwie 30 minut drogi od Warszawy. Na terenie kameralnego kompleksu powstają 4 nowoczesne budynki mieszkalne.

Apartamenty Home Premium – kameralna inwestycja w doskonałej lokalizacji, nowoczesna, elegancka i funkcjonalna architektura, balkony, ogródki oraz ogród przy bloku stworzone z myślą o prawdziwym wypoczynku.

Osiedle Kościuszki – przestrzeń została zaprojektowana w oparciu o dotychczasowe doświadczenia, ze szczególnym naciskiem na komfort użytkowania, funkcjonalność i ponadczasową, prostą estetykę. Zarzecze Pruszków – Inwestycja powstanie u zbiegu ulic 3 Maja oraz Bocianiej – w spokojnej części Pruszkowa Żbikowie. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się wyłącznie niska zabudowa, tereny rekreacyjne, placówki edukacyjne oraz usługowe.

Osiedle Pruszków – Inwestycja to w rzeczywistości powiew nowoczesnej architektury w klasycznym wydaniu. Projekt przewiduje realizacje jednego 5-piętrowego budynku.

Walendów Park – nowoczesne mieszkania zlokalizowane na Osiedlu Walendów Park. Inwestycja znajduje się nieopodal Warszawy w gminie Nadarzyn.

Abakon – domy prefabrykowane – Marzenie o własnym domu, staje się rzeczywistością. Atriumdom – domy energooszczędne, jednorodzinne z własną działką w cichej  i bezpiecznej okolicy pod Warszawą. Naszą misją jest wspieranie Klientów w spełnianiu marzeń o własnym domu.

Osiedle Strzeniówka – nowe osiedle domów jednorodzinnych.   „Budujemy dla Ciebie jak dla siebie”. To stwierdzenie zobowiązuje.

Villania – Jednorodzinne domy pod Warszawą z dużą działką w cenie mieszkania. Przestrzeń, zieleń, harmonijna architektura – Villania to Twoje miejsce na ziemi.

Osiedle Pałaca – nowe mieszkania w Żyrardowie – to komfortowy jedenastokondygnacyjny budynek mieszkalny z dwupoziomowym garażem podziemnym, charakteryzujący się położeniem w cichej i bezpiecznej okolicy.

Apartamenty Sienkiewicza 44 – to kameralny, elegancki trzypiętrowy budynek z windą o oryginalnej architekturze i wyjątkowej kompozycji przestrzennej. Projekt charakteryzuje stylowa, ceglana elewacja i duże, niestandardowo rozmieszczone okna.

Rezydencje Złoty Jawor w Czarnym Lesie – Nowoczesna bryła i rozwiązania godne  XXI wieku, zapewnią Ci komfort i luksus, każdego dnia.

Inwestycja 4 Zięby w Grodzisku Mazowieckim – Dom z czterema segmentami o dwóch kondygnacjach. Urocza lokalizacja, wśród sosen i brzózek. Blisko do bezpośredniego wyjazdu do głównej ulicy komunikacyjnej Grodziska.

Osiedle Pszczelin – to inwestycja dla ceniących sobie wygodę, ciszę oraz kontakt z przyrodą. Na terenie inwestycji znajduje się park ze starodrzewem i stawem.

Słoneczne Mieszkania – segmenty w Chrzanowie Małym, pięć minut do centrum Grodziska. Walory estetyczne będą wyeksponowane dzięki nowoczesnej i lekkiej formie architektonicznej budynków wyróżniającej się dwuspadowym dachem, ażurowymi stalowymi balustradami oraz białymi wykończeniami.

Osiedle Zielone Zacisze – to kameralne osiedle segmentów w Grodzisku Mazowieckim, budowane jest w oparciu o tradycyjną technologie w stylu nowoczesnym oraz z najwyższej jakości materiałów. Każdy segment posiada swój ogródek oraz dwa miejsca parkingowe.

Park Residence – Nowe osiedle mieszkaniowe na terenie dawnych Żyrardowskich Zakładów Lniarskich, od południa graniczące z Parkiem Dittricha oraz zbiornikiem wodnym. Nowoczesna bryła budynków połączona z okładziną klinkierową, nawiązuje do budynku OWI, wpisanego do rejestru zabytków.

Park Franciszków – osiedle powstaje na działce o obszarze ok. 90 000m2 (9ha) położonej w otulinie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego na obrzeżach Warszawy w niedalekiej odległości od budowanego największego w kraju Aqua Parku z Tropikalną Wyspą.

Osiedle Sosnowy Park – to osiedle domów jednorodzinnych w Osowcu, pomiędzy Grodziskiem Mazowieckim oraz Żabią Wolą. Las otaczający osiedle gwarantuje ciszę, spokój oraz piękne tereny do rodzinnych spacerów.

Zielone Zamienie – to nowoczesne budynki o ciekawej architekturze, które będą zlokalizowane w miejscowości Zamienie przy ulicy Waniliowej. Całość będzie tworzyło przyjazne osiedle niewielkich budynków wielorodzinnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj