Mieszkanka Komorowa straciła 200 tysięcy złotych. Policja na tropie oszustów!
08.07.2025 09:35
38 wyświetleń
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Seniorka dostała dramatyczny telefon. Usłyszała, że jeden z członków jej rodziny uległ poważnemu wypadkowi. Tylko duża suma pieniędzy może pomóc. Niestety, starsza kobieta uwierzyła w słowa oszustów. Kiedy pod jej drzwiami pojawiła się 39-latka, przekazała jej około 200 tysięcy złotych w różnych walutach.
„Sprawą niezwłocznie zajęli się policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Stołecznej Policji. Kilka dni temu w Warszawie zatrzymali kobietę, która wówczas pojawiła się po odbiór pieniędzy” – przekazała Edyta Adamus z komendy policji w Warszawie.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze