Reklama

Co dalej ze sklepem spożywczym w Podkowie Leśnej? Miasto ogłasza przetarg

Mieszkańcy Podkowy Leśnej od miesięcy zastanawiają się, co stanie się z dawnym sklepem spożywczym przy ul. Jana Pawła II 3. Lokal, w którym wcześniej działały Carrefour i „Delikatesy Podkowa”, od dłuższego czasu pozostaje pusty. Teraz miasto ogłosiło przetarg na jego wynajem.
Co dalej ze sklepem spożywczym w Podkowie Leśnej? Miasto ogłasza przetarg
Dawny sklep spożywczy w Podkowie Leśnej przy ul. Jana Pawła II 3 – lokal przeznaczony do wynajęcia w przetargu.

Autor: Tymoteusz Janczak

Sprawdź, jakie są warunki przetargu i czy w lokalu ponownie może powstać popularny sklep.

Przetarg na dawny sklep spożywczy w Podkowie Leśnej

Burmistrz Miasta Podkowa Leśna poinformował o ogłoszeniu wykazu nieruchomości przeznaczonej do wynajęcia w trybie przetargu. Chodzi o lokal użytkowy o powierzchni 175 m², mieszczący się w budynku przy ul. Jana Pawła II 3.

Przez lata miejsce to pełniło ważną rolę w codziennym życiu mieszkańców – najpierw jako Carrefour, a później jako „Delikatesy Podkowa”. Oba sklepy przyciągały klientów również w niedziele, co zwiększało ich popularność. Obecnie lokal pozostaje pusty, choć na fasadzie nadal widnieje szyld dawnego sklepu.

Warunki wynajmu lokalu przy Jana Pawła II 3

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, lokal przeznaczony jest głównie na usługi administracyjne, ale dopuszczalne jest także prowadzenie działalności komercyjnej. Oznacza to, że nowy najemca będzie miał elastyczność w wyborze profilu działalności.

Umowa najmu zostanie zawarta na 10 lat, a kandydat zostanie wyłoniony w przetargu ustnym nieograniczonym. Stawka wywoławcza miesięcznego czynszu wynosi 32 zł netto za 1 m². Do czynszu doliczone będą VAT oraz podatek od nieruchomości.

Co musi zrobić przyszły najemca?

Najemca zobowiązany będzie do zagospodarowania lokalu w ciągu roku od podpisania umowy. Czynsz płatny będzie z góry do 10. dnia każdego miesiąca, z coroczną waloryzacją zgodnie ze wskaźnikiem inflacji GUS.

Informacje o nieruchomości zostały podane do publicznej wiadomości – znajdują się na stronie internetowej urzędu, w lokalnej prasie oraz na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta. Dokładne warunki i termin przetargu zostaną ogłoszone w kolejnym komunikacie - podaje podkowiański magistrat.

Fot. Tymoteusz Janczak

Czytaj więcej:

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Przegląd Regionalny. MIKAWAS Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Jana Pawła II 29A, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Link do Polityki prywatności: LINK

Komentarze

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w powiecie piaseczyńskim.
Najciekawsze wiadomości z przegladregionalny.pl znajdziesz w Google News!
 
Szpital Zachodni w Grodzisku Mazowieckim pilnie zatrudni: Szpital Zachodni w Grodzisku Mazowieckim pilnie zatrudni: Ogłoszenie  o  zatrudnieniu  Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim pilnie zatrudni: specjalistę do prowadzenia umów  z lekarzami rezydentami i stażystami podyplomowymi, w tym ich rozliczanie z NFZksięgową z doświadczeniem w służbie zdrowiainspektora ds. uzdatniania wodymgr farmacji ze specjalizacją z farmacji szpitalnej lub klinicznejspecjalistę ds. zamówień publicznych ze znajomością przepisów Ustawy-Prawo zamówień publicznych                                                                   opiekuna medycznegoinspektor ds. kadr       Oferty prosimy kierować na adres:05-825 Grodzisk Mazowiecki, ul. Daleka 11,e-mail: [email protected], (22) 755-91-53 lub te./fax. (22) 755-90-84z dopiskiem:,,Zgadzam się na przetwarzanie przez Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim              (05-825), ul. Daleka 11  danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.”Jeżeli kandydat chce, aby jego zgłoszenie wykorzystane było do celów rekrutacji niż wskazana w ogłoszeniu o pracę, może zamieścić również:,, Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna jest na  stronie:szpitalzachodni.pl     (w zakładce praca)