Kolejny pożar przy ul. Piwnej 7 w Pruszkowie

Zaledwie dobę po pierwszym pożarze, przy ul. Piwnej 7 w Pruszkowie znów pojawiły się płomienie – tym razem znacznie większe.
Kolejny pożar przy ul. Piwnej 7 w Pruszkowie
Zdjęcie nadesłał Pan Piotr z Pruszkowa - jeden z czytelników

Dopiero co pisaliśmy o pożarze pustostanu, a dzień później ogień znów pojawił w pustostanie.

Sytuacja znów wymknęła się spod kontroli

Jeszcze wczoraj pisaliśmy o pożarze pustostanu, a dzień później, 30 lipca, wieczorem służby ratunkowe znów musiały interweniować przy ul. Piwnej 7 w Pruszkowie. To już drugi dzień z rzędu, gdy płonął niezamieszkany budynek. Jak relacjonują mieszkańcy - tym razem ogień był znacznie silniejszy.

Władze miasta zapewniają, że budynek był zabezpieczony jeszcze dzień przed pierwszym pożarem, a po ponownym podpaleniu – miał zostać dodatkowo zabezpieczony. Pojawiają się podejrzenia, że w pustostanie mogły przebywać osoby bezdomne, które mimo zamknięcia znalazły sposób na dostanie się do środka

Co dalej z działką przy Piwnej?

Komentarze w mediach społecznościowych znów nie pozostawiają złudzeń – mieszkańcy są coraz bardziej zaniepokojeni. Wielu z nich podejrzewa, że seria pożarów to wstęp do zmiany przeznaczenia działki.

Władze miasta stanowczo odpowiadają – nie powstanie tu blok mieszkalny, lecz dom kultury, co zostało omówione z mieszkańcami podczas wcześniejszych konsultacji. 

Czytaj więcej:

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Przegląd Regionalny. MIKAWAS Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Jana Pawła II 29A, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Link do Polityki prywatności: LINK

Komentarze

Reklama
Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w powiecie piaseczyńskim.
Najciekawsze wiadomości z przegladregionalny.pl znajdziesz w Google News!
 
Reklama
Obserwuj Przegląd Regionalny na Facebooku
Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni pilnie zatrudni Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni pilnie zatrudni                                           Ogłoszenie  o  zatrudnieniuSamodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim pilnie zatrudni:osobę do obsługi umów dotyczących lekarzy rezydentów i lekarzy na stażach podyplomowych, w tym ich rozliczanie z NFZspecjalistę/specjalistkę ds. uzdatniania wodyosobę zastępującą Kierownika Apteki Szpitalnej – wymagania : specjalizacja z farmacji szpitalnejosobę w Sekcji ds. Aparatury Medycznej, mile widziane doświadczenie  przy urządzeniach medycznych                                                               Kierownika/Kierowniczkę Działu Kadrosobę do Działu Kadr z doświadczeniem min. 1 rokdo Działu Technicznego: elektryka, hydraulikapracownika gospodarczego     Oferty prosimy kierować na adres:05-825 Grodzisk Mazowiecki, ul. Daleka 11,e-mail: [email protected], (22) 755-91-53 lub tel./fax. (22) 755-90-84z dopiskiem:,,Zgadzam się na przetwarzanie przez Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim (05-825), ul. Daleka 11  danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.”Jeżeli kandydat chce, aby jego zgłoszenie wykorzystane było do celów rekrutacji niż wskazana w ogłoszeniu o pracę, może zamieścić również:,, Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna jest na  stronie:www.szpitalzachodni.pl     (w zakładce praca) 
Reklama