O kradzieży w sklepie policjantów poinformował pracownik ochrony. Obcokrajowiec miał tego dnia ukraść artykuły o wartości ponad 1.100 zł. Po zatrzymaniu, okazało się, że 33-letni Gruzin kilka dni wcześniej dokonał kradzieży również w sklepie w Milanówku.
– Tam spowodowane przez niego straty wyniosły prawie 1.900 zł – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Grodzisku Mazowieckim.
To nie pierwsze jego kradzieże
Mężczyźnie przedstawiono dwa zarzuty kradzieży, do których się przyznał. Po sprawdzeniu w bazie danych okazało się, że obywatel Gruzji, był poszukiwany przez policjantów z Oławy, gdzie również kradł artykuły spożywcze i alkohol.
Kolejnego dnia został przetransportowany do tamtejszej jednostki. Tam zostaną mu przedstawione zarzuty karne, po których może zostać aresztowany lub deportowany do swojego kraju.

Czytaj też:



















![Remont torów WKD w Komorowie. Zamknięty przejazd kolejowy [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.przegladregionalny.pl/data/articles/sm-16x9-remont-torow-wkd-w-komorowie-zamkniety-przejazd-kolejowy-galeria-zdjec-1761493434.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze