Czy na Lipowej staną słupki?

Mieszkańcy zgłaszają problemy z bezpieczeństwem na wyjeździe z parkingu. Radny interweniuje, a urząd odpowiada.
Czy na Lipowej staną słupki?

Autor: Łukasz Szymański

Radny Adam Wróblewski, w imieniu mieszkańców, zwrócił się do władz miasta z prośbą o działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa w okolicy ul. Lipowej 42a/b. Jak twierdzą mieszkańcy – wyjazd z parkingu w tym rejonie stwarza problemy.

– Mieszkańcy skarżą się na problem związany z nieprawidłowym parkowaniem pojazdów w obrębie wjazdu na osiedlowy parking, co znacząco ogranicza widoczność i stwarza zagrożenie dla kierowców oraz pieszych. Z otrzymanych zgłoszeń wynika, że  ostatnim czasie doszło już do kolizji drogowej w tym miejscu. Istnieje tam zamontowane lustro drogowe, jednak w sytuacji, gdy jest ono zaparowane lub przysłonięte przez nieprawidłowo zaparkowane pojazdy, wyjazd z osiedla staje się bardzo niebezpieczny – napisał w interpelacji radny Adam Wróblewski.

Radny poprosił Prezydenta o rozważenie, czy w tym miejscu mogłyby zostać zamontowane słupki drogowe. Ich obecność uniemożliwiłaby nieprawidłowe parkowanie pojazdów. Na pismo radnego odpowiedział Zastępca Prezydenta Miasta Pruszkowa, Michał Landowski. Zapewnił, że zarządca gminnej drogi przeanalizuje stałą organizację ruchu na wymienionym odcinku ulicy Lipowej pod kątem możliwości poprawy bezpieczeństwa w ruchu.

Czytaj także:

Powiązane galerie zdjęć:

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Przegląd Regionalny. MIKAWAS Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Jana Pawła II 29A, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Link do Polityki prywatności: LINK

Komentarze

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w powiecie piaseczyńskim.
Najciekawsze wiadomości z przegladregionalny.pl znajdziesz w Google News!
 
OPERATOR MASZYN OPERATOR MASZYN DOŁĄCZ DO NASZEGO PRĘŻNIE ROZWIJAJĄCEGO SIĘ ZESPOŁU!Silni dzięki jakości. Dzięki niezbędnym umiejętnościom i odpowiednim surowcom tworzymy wysokiej jakości farby proszkowe. Jesteśmy szwajcarską firmą rodzinną oraz wiodącym europejskim producentem z zakładem produkcyjnym w Siestrzeni (pow. grodziski).Poszukujemy osób na stanowisko OPERATORA MASZYNPraca nie wymaga wcześniejszych kwalifikacji. Oferujemy dobrą atmosferę oraz nowoczesną infrastrukturę. Praca w systemie 3 zmian.Lokalizacja: SiestrzeńWymiar pracy: Pełny etatTyp umowy: Umowa o pracęDoświadczenie nie jest wymagane!Oferujemy:Rynkowe wynagrodzenie, uzupełnione o premięŚwiadczenie urlopoweStabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracęPrzyjazną atmosferęBenefity pozapłacowe: opieka medyczna, ubezpieczenie, karta multisport, możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia, program poleceńZaplecze socjalne: szafki na ubrania, dostęp do kawy i herbaty, jadalnia, lodówka, mikrofalówka, zmywarka oraz prysznice do dyspozycji pracowników.Profesjonalne wyposażenie i infrastrukturę na wysokim poziomie.Serwis odzieżowy: dbamy o czystość i konserwację odzieży roboczej pracowników.Obowiązki:Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym 6-14, 14-22, 22-6.Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z wymaganiami ilościowymi i jakościowymi.Nadzorowanie parametrów produkcji i prowadzenie ewidencji danych maszyn.Informowanie przełożonego o wszelkich odchyleniach, przerwach lub sytuacjach awaryjnych.Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy oraz przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.Zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju w dynamicznym środowisku. Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną i sumienną, zapraszamy do aplikowania!KONTAKT:539 035 869,608 629 286.