Mężczyzna jechał ścieżką rowerową przy ulicy Powstańców Warszawy od strony miejscowości Moszna. W pewnym momencie ścieżka kończy się po jednej stronie ulicy i zaczyna po drugiej, zmuszając rowerzystów do przejechania na drugą stronę jezdni. Prawdopodobnie podczas tego manewru mężczyzna został potrącony przez kierowcę ciężarówki, który jechał w tym samym kierunku.
Na miejscu zdarzenia pojawiła się policja i straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe
.jpg)
Ranny rowerzysta został zabrany do szpitala za pomocą śmigłowca ratunkowego.
"Poszkodowanym w wypadku jest około 35 letni mężczyzna, który jechał na rowerze bez kasku. Ma poważny uraz głowy oraz krwawienie do otrzewnej." - możemy przeczytać w mediach społecznościowych Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego "Meditrans" w Warszawie."Po raz kolejny apelujemy do rowerzystów, by koniecznie zakładali na głowy kaski, które mogą uratować im życie" - dodają ratownicy.
Policjanci ustalają wszelkie okoliczności zdarzenia. W tej chwili jest za wcześnie, aby stwierdzić, kto zawinił podczas wypadku. Kierowca samochodu ciężarowego został przebadany za pomocą alkomatu. Był trzeźwy w momencie zdarzenia.













![Rozbój w centrum Pruszkowa! [Zobacz film z zatrzymania podejrzanych] Rozbój w centrum Pruszkowa! [Zobacz film z zatrzymania podejrzanych]](https://static2.przegladregionalny.pl/data/articles/sm-4x3-rozboj-w-centrum-pruszkowa-zobacz-film-z-zatrzymania-podejrzanych-1756795225.png)





![Remont torów WKD w Komorowie. Zamknięty przejazd kolejowy [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.przegladregionalny.pl/data/articles/sm-16x9-remont-torow-wkd-w-komorowie-zamkniety-przejazd-kolejowy-galeria-zdjec-1761493434.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze