reklama
Strona główna Aktualności Akt. Grodzisk Maz. Zmiana warty w Urzędzie Gminy Grodzisk Mazowiecki. Wyznaczono następcę wiceburmistrza Piotra Galińskiego

Zmiana warty w Urzędzie Gminy Grodzisk Mazowiecki. Wyznaczono następcę wiceburmistrza Piotra Galińskiego

0
Fot. urząd gminy Grodzisk Mazowiecki

Wiceburmistrz Grodziska Piotr Galiński przechodzi na emeryturę. Na stanowisku zastąpi go Michał Klonowski, dotychczasowy prezes ZWiK.

Fot. Urząd gminy Grodzisk Mazowiecki

Piotr Galiński pracuje w grodziskim magistracie od ponad ćwierć wieku. Niedawno podjął decyzję o przejściu na emeryturę. O nadchodzących zmianach w prezydium poinformował niedawno burmistrz Grzegorz Benedykciński. –  W imieniu własnym, pracowników Urzędu Miejskiego i jednostek organizacyjnych oraz mieszkańców Gminy składam serdeczne podziękowania za 26 lat oddanej pracy. Trudno w kilku słowach wyrazić naszą wdzięczność za te wszystkie wspólnie przepracowane lata, w których Piotr był dla mnie osobiście ogromnym wsparciem. Podobnie jak ja, mogli na niego liczyć i inni pracownicy Urzędu Miejskiego, a także mieszkańcy, dla których zawsze miał czas, cierpliwość, sympatię i otwarte serce. Te niezwykłe cechy sprawiają, że Piotr jest ogromnie lubiany przez współpracowników i mieszkańców gminy – przekazał włodarz Grodziska.

Piotr Galiński przez lata sprawował funkcję pierwszego zastępcy burmistrza. Do jego obowiązków należał m.in. nadzór nad gospodarką nieruchomościami, planowaniem przestrzennym, ochroną środowiska, gospodarką odpadami czy zarządzaniem kryzysowym. Reprezentował również burmistrza w kwestiach związanych ze współpracą z sołectwami. W ubiegłym roku próbował również sił w wyborach parlamentarnych, startując z list Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Swoje obowiązki będzie pełnił do 15 stycznia 2021 r. Jego miejsce zajmie Michał Klonowski, który od 2017 r. piastował stanowisko prezesa, a wcześniej dyrektora operacyjnego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Grodzisku. Klonowski jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, posiada również dyplom MBA Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk.

– Życzymy Panu Piotrowi Galińskiemu wiele satysfakcji, płynącej z poczucia dobrze wypełnionej misji oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, a także realizacji pasji i zainteresowań, dalszych planów i zamierzeń, w dobrym zdrowiu i radości – dodaje burmistrz Benedykciński.

Czytaj także: Obwodnica jeszcze w tym roku

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version