Zmiana organizacji ruchu

0
280
Reklama

Ważna informacja dla kierowców z Pruszkowa. 18 grudnia zostanie zmieniona organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. Pogodnej z ul. Polną.

Na drodze zawsze trzeba zachowywać ostrożność i zwracać uwagę na znaki. Nie da się jednak ukryć, że kierowcy często jeżdżą na pamięć. Pewne nawyki wchodzą w krew, stają się przyzwyczajeniem. Trzeba przede wszystkim pamiętać o kwestii bezpieczeństwa na drodze.

Szykują się zmiany dla kierowców z Pruszkowa. 9 grudnia w ciągu ul. Polnej pojawiła się tablica informująca o zmianie pierwszeństwa na skrzyżowaniu ul. Pogodnej  i ul. Polnej. Nowa organizacja ruchu zacznie obowiązywać 18 grudnia. – Do Urzędu Miasta wpływało sporo wniosków o zmianę pierwszeństwa. Zmiana była potrzebna, ale w związku z planami budowy ronda czekaliśmy do zakończenia inwestycji – informuje zastępca prezydenta Pruszkowa Konrad Sipiera.

Warto wspomnieć, że na wspomnianym skrzyżowaniu dojdzie do zmiany pierwszeństwa. Pogodna będzie drogą z pierwszeństwem, zaś Polna stanie się podporządkowaną. – Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożność po wprowadzeniu nowej organizacji ruchu – apelują urzędnicy.

Czytaj także: Co z pruszkowskimi dechami?

 

Reklama
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj