reklama
Strona główna Aktualności Zbiórka używanej odzieży dla szkoły Przylądek

Zbiórka używanej odzieży dla szkoły Przylądek

0
Michał Wiśniewski, Szkoła Przylądek, Parzniew, Przylądek, Szafowanie dla Przylądka, Nowa Stacja, Przegląd Regionalny
Fot. Fundacja Po Pierwsze

Wsparcie dla Szkoły Podstawowej dla Dzieci z Autyzmem Przylądek w Parzniewie. Fundacja Po Pierwsze i Michał Wiśniewski zachęcają do udziału w akcji „Szafowanie dla Przylądka”.

Finał akcji zaplanowano w galerii Nowa Stacja w Pruszkowie 27 października w godz. 13.00-17.00. „Szafowanie dla Przylądka” polega na zbieraniu używanej odzieży, obrusów, kiców, pościeli, pluszaków. Co ważne, rzeczy nie mogą mieć plam i dziur. Wszystkie ubrania należy spakować do worków maksymalnie 60-litrowych.

Przede wszystkim akcja ma na celu pomoc, ale w dużym uproszczeniu łączy przyjemne z pożytecznym. W jaki sposób? Otóż „Szafowanie” to akcja pozwalająca zebrać środki na dany cel i jednocześnie zadbać o naszą planetę. Zebrane ubrania i tekstylia trafią do specjalnych samochodów.

W akcję włącza się znany piosenkarz Michał Wiśniewski. W Pruszkowie obecny będzie również aktor Paweł Burczyk. – W akcję „Szafowania” angażuje się osobiście Michał Wiśniewski, który sam odbiera przyniesione worki. Firma, która współpracuje z Fundacją Po Pierwsze, odbierze wszystkie zebrane tekstylia i za każdy kilogram przekaże fundusze na wyznaczony cel. Każdy kilogram będzie więc na wagę złota – informuje Fundacja Po Pierwsze.

Czytaj również: Bogoria wygrała i została samodzielnym liderem

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version