Zbiórka karmy dla psów

0
239

Schronisko w Milanówku potrzebuje karmy dla bezdomnych psów. W pomoc angażuje się gmina Michałowice.

Widok zwierzaka tułającego się po ulicychwyta za serce. Nie brakuje również bestialskich aktów, jak przywiązywanie psów do drzew w lesie. Porzucone zwierzaki liczą na odrobinę ciepła, szukają nowego domu i mają nadzieję na lepsze życie. W schronisku czekają, aż ktoś przyjdzie, obdaruje miłością i zabierze do siebie. Często muszą wykazać się cierpliwością i długi czas przebywać z innymi psami w klatce. Zwierzaki mają swoje potrzeby, więc wolontariusze i opiekunowie w schronisku robią wszystko, aby im pomóc. Każde zewnętrzne wsparcie jest niezwykle cenne.

Gmina Michałowice współpracuje ze schroniskiem w Milanówku i organizuje zbiórkę karmy dla bezdomnych psów. – Liczymy na waszą pomoc i wielkie serce – podkreślają urzędnicy. Główne potrzeby schroniska to mokra karma oraz smakołyki w postaci prasowanych ścięgien czy wędzonych uszu. W ramach zbiórki można przekazać również garnki, obroże, szelki, a także suchą karmę.

W akcję może się włączyć każdy, kto chce pomóc zwierzakom. Wystarczy przynieść produkty do Urzędu Gminy Michałowice i złożyć je w kartonie, który znajduje się obok recepcji na parterze budynku. Zbiórka trwa do 20 grudnia br.