Zamknięcie wiaduktu

0
390
Reklama

Szykują się zmiany w pruszkowskiej komunikacji w związku z zamknięciem wiaduktu w ciągu DW 718. Autobusy będą jeździły objazdami od 16 listopada.

W najbliższy poniedziałek 16 listopada na 21 dni, zostanie  wyłączony z ruchu wiadukt nad torami PKP w ciągu drogi wojewódzkiej nr 718 w Pruszkowie. W związku z zamknięciem wiaduktu, od 16 listopada nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów.

Linia 4 będzie jeździła na skróconej trasie. Zawieszone zostaje kursowanie autobusu na odcinku Elektrownia – WKD Pruszków. Z trasą i rozkładem linii można zapoznać się tu.

Zmiany dotkną również linię 6, która funkcjonuje na odcinku Staszica Pętla – PKP Ożarów Mazowiecki. Z trasą autobusu na czas zmian można zapoznać się tu.

Na zmiany muszą przygotować się również pasażerowie linii 7. Trasa autobusu dostępna jest tu.

Reklama

Co istotne, na trasach wspomnianych autobusów obowiązują wszystkie napotkane przystanki. Warto wspomnieć, że zmieni się rozkład linii 5 w soboty i w niedziele. – W związku z trasami objazdowymi linii 4, 6 oraz 7 w kursowaniu autobusów mogą wystawić opóźnienia – podkreślają urzędnicy pruszkowskiego magistratu.

Czytaj również: Budowa dwóch wiaduktów

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj