Zajęcia dla pruszkowskich seniorów online

0
121

Mimo pandemii trzeba dbać o aktywność i zdrowie. Seniorzy z Pruszkowa mogą skorzystać z zajęć w formie online.

Pandemia koronawirusa odbiła się na naszym zdrowiu fizycznym i psychicznym. Mniej się ruszamy, mamy mniejszy kontakt społeczny, martwimy się o zdrowie swoje i najbliższych, a także o przyszłość. Musimy jednak pamiętać, że nawet w takich warunkach troska o własną formę jest niezwykle istotna, a wręcz priorytetowa.

– Pruszkowski seniorze, spotkajmy się w sieci! Masz dość odosobnienia i izolacji? Zapraszamy do naszej grupy na Facebooku! – zachęca Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pruszkowie. Centrum Aktywności Lokalnej ma dla osób starszych ciekawą ofertę i zapewnia pomoc. W każdy czwartek o godz. 11.00 można skorzystać z zajęć artystycznych online. W przypadku problemów z poruszaniem się w Internecie można uzyskać wsparcie pod numerami: 22 728 44 97 lub 502 602 991.

Na seniorów czeka również bogata oferta zajęć sportowych. W poniedziałki i środy o godz. 11.15 można skorzystać z zajęć pilatesu. Zadanie jest realizowane w ramach projektu obywatelskiego Seniorada V Żbików. Z kolei dla mieszkańców Gąsina pilates odbywa się we wtorki i czwartki o 9.00. W ramach projektu Aktywny Senior III mieszkańcy Pruszkowa 60+ mogą zadbać o kręgosłup. Zajęcia online w poniedziałki i środy o 11.00. W przypadku wszystkich zajęć zapisy telefoniczne: 22 728 44 97 lub 502 602 991.

Czytaj także: Wzbraniałam się przed śpiewaniem Osieckiej

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj