Zagrają w pingla

0
538
Reklama

Wreszcie poznaliśmy datę VI Pingla Cup. Turniej dla młodych adeptów tenisa stołowego odbędzie się w terminie 28-29 sierpnia.

Pierwotnie turniej Pingla Cup miał się odbyć w czerwcu, jednak z oczywistych względów musiał zostać odwołany. Zaistniała obawa, czy w ogóle będzie można go przeprowadzić. Niedawno jednak klub Bogoria Grodzisk Mazowiecki przekazał dobre wieści.

– Na szczęście dzięki dużemu zaangażowaniu osób związanych z grodziskim klubem oraz podmiotów wspierających Pingla Cup odbędzie się w ostatni weekend sierpnia – informują organizatorzy.

Impreza potrwa dwa dni. W piątek 28 sierpnia w szranki staną Skrzaty, czyli zawodnicy z rocznika 2011 i młodsi. Dzień później zmierzą się Żaki (rocznik 2009 i młodsi).

Idea Pingla Cup narodziła się w 2015 r. Głównym celem turnieju jest pobudzenie w dzieciach pasji do ping-ponga i wiary w swoje możliwości. Zawody odbywają się w atmosferze raczej zabawy niż rywalizacji. Oprawa jest jednak traktowana poważnie. Uczestnicy poczują smak profesjonalnego turnieju, o co zadbają sędziowie, wolontariusze i zawodnicy Bogorii. Prestiżu dodadzą również wywiady z uczestnikami, trenerami i rodzicami, prowadzone na tle prawdziwej „ścianki”. Rozmowy będą później publikowane na kanale YouTube Bogorii.

Reklama

Zapisy potrwają do 24 sierpnia. Formularz znajdziemy na stronie www.bogoriagrodzisk.pl/pinglacup.

 

Czytaj również: Radosław Majewski wraca do Pruszkowa

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj