reklama
Strona główna Aktualności Akt. Grodzisk Maz. Zaczęli uciekać przed policją. Byli poszukiwani za kradzież paliwa

Zaczęli uciekać przed policją. Byli poszukiwani za kradzież paliwa

0
kradzież paliwa, paliwo, kradzież, oszustwo, kobieta i mężczyzna, złapani na gorącym uczynku, stacja benzynowa
Zdj. kppgrodzisk.policja.waw.pl

Grodziscy funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę oraz kobietę podejrzanych o kradzieże paliwa. Policjanci rozpoznali ich samochód na ulicy.

Policjanci z grodziskiej komendy zainteresowali się mitsubishi, którego kierowca nagle zwiększył prędkość na widok radiowozu. Funkcjonariusze skojarzyli auto z niedawną kradzieżą paliwa na stacji benzynowej w okolicy.

Mundurowi zatrzymali podejrzane auto. Podczas kontroli okazało się, że 26-latek ma aktywne zakazy prowadzenia pojazdów. To jednak nie było powodem zdenerwowania mężczyzny i pasażerki auta. Funkcjonariusze dokładnie obejrzeli auto. Skojarzyli je niemalże natychmiast z pojazdem, który brał udział w kradzieży paliwa sprzed kilku dni. Potwierdzili również wygląd 18-letniej kobiety, która wtedy też była pasażerką 26-latka.

Para została zatrzymana. Podczas oględzin auta i rozmowy z nimi, okazało się, że mogli również brać udział w kradzieży paliwa na terenach innych, sąsiadujących powiatów. Przyznali się do przestępstwa. Zatrzymany kierowca odpowie również za złamanie trzech sądowych zakazów prowadzenia pojazdów.

Czytaj również: Oszuści wysyłali fałszywe SMS-y od dostawcy prądu. Wyłudzili pół miliona złotych

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version