Zabawa z Oddziałem Zamkniętym

0
334

22 września mieszkańcy Pruszkowa mogli oddać się zabawie podczas festynu na Gąsinie. Wydarzenie uświetnił występ zespołu Oddział Zamknięty.

Ostatnie godziny lata nie były nudne w Pruszkowie. Festyn na Gąsinie odbył się po raz trzeci i ponownie mieszkańcy mogli skorzystać z ciekawych atrakcji. Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 10 zaprezentowały program artystyczny. Nie zabrakło również akcentów muzycznych. O dobry klimat zadbało Ognisko Muzyczne z Gąsina. Na deser wyjątkowi artyści – Oddział Zamknięty. Rockowe brzmienia poruszyły niejednego uczestnika festynu. Oddział Zamknięty zaprezentował swoje największe przeboje i przekazał publiczności ogromną energię.

W trakcie festynu uczestnicy mogli wymienić się książkami. Każdy miłośnik literatury mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie, a także coś… smacznego. To za sprawą uczniowskich wypieków.

Warto również wspomnieć, że 22 września na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Topolowej 10 odbył się festyn „Pożegnanie lata, powitanie jesieni”. Przez trzy godziny dzieci i rodzice fantastycznie się bawili.