reklama
Strona główna Sponsorowane Wywiad z producentem całorocznych, rekreacyjnych domków Mini House

Wywiad z producentem całorocznych, rekreacyjnych domków Mini House

0
mini house, minihouse, domki, dom na zgłoszenie, budowanie bez pozwolenia, domy bez pozwolenia na budowę, pozwolenie na budowę, energooszczędność, budynek bez pozwolenia

Jesteście państwo producentem całorocznych domków rekreacyjnych. Co was wyróżnia?

Po pierwsze, projekty architektoniczne, które cechuje nowoczesna bryła, ale także funkcjonalność i wygoda. Bryła domu ma przyciągać wzrok, a w użytkowaniu projekt ma zapewnić energooszczędność budynku, co dodaje mu waloru ekologicznego.

Po drugie, to w jaki sposób wykorzystujemy technologię szkieletową. Niewiele firm w Polsce posiada możliwość przygotowania już na hali, z dokładnością do milimetra elementów konstrukcyjnych domu oraz prefabrykowania gotowych elementów. Jesteśmy w stanie postawić dom nawet w 2 miesiące.

Z jakiego rodzaju materiału korzystacie przy budowie?

Używamy drewna konstrukcyjnego najwyższej jakości. Importujemy je głównie z Niemiec, Austrii, Szwecji. Drewno z uwagi na pochodzenie, już z natury posiada właściwości wyróżniające je co do wytrzymałości, ale dodatkowo podlega obróbce, która te cechy wzmacnia i w efekcie mamy doskonały materiał do budowy. To domy na długie lata użytkowania, więc musi być zachowana jakość.

Kontakt: 502 128 688

W projektach łatwo zauważyć duże powierzchnie przeszkleń. Jakie korzyści płyną z tego rozwiązania?

Chcemy, by nasze domki wpisywały się w trend mody. Duże przeszklenia oraz minimalistyczny design ma za zadanie wyróżnić je na rynku. Przeszklenia pozwalają na pełne wykorzystanie światła dziennego oraz na bezpośredni kontakt z otaczającą przyrodą. To jakby taras za szybą, którą możemy przesunąć, otworzyć i jesteśmy na łonie natury.

Widzę, że dużą wagę przywiązujecie do komfortu przyszłego właściciela? Czy oferowane przez Was domki mają jakieś wyposażenie?

Dzięki sprytnym rozwiązaniom architektonicznym, wnętrze domku jest wygodne i praktyczne. Domki są zaprojektowane w przemyślany sposób, jasne wnętrza wraz z aneksem kuchennym, łazienką oraz antresolą stwarzają wiele możliwości aranżacyjnych.

Domki mogą być również wyposażone w dodatkowe instalacje charakterystyczne dla tak zwanych smart-domów. Czyli sterowanie wieloma funkcjami jak np. ogrzewanie, oświetlenie, za pomocą smartfona.

Oczywiście dodatkowym wyposażeniem naszych domków może być instalacja fotowoltaiczna, czy pompa ciepła.

Jakiej wielkości są domki? I czy trzeba mieć pozwolenie na budowę?

Posiadamy kilka projektów domów o różnych metrażach. Powierzchnia zabudowy zaczyna się od 35 m2, to domy, które obecnie stawiamy na zgłoszenie bez pozwolenia na budowę, dodatkowa antresola powoduje, że domek rośnie do 50 m2 powierzchni użytkowej. To akurat najbardziej popularny obecnie metraż mieszkań w Polsce. W ofercie mamy też domy do 70 m2 powierzchni, które wkrótce też będą na zgłoszenie. Z antresolą taki dom ma ponad 90 m2. Budujemy na terenie całej Polski a nawet za granicą.

Zapraszamy do kontaktu

lub https://mini-house.pl Zadzwoń: 502 128 688

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version