Wyszukiwarka odpadów

0
291
Reklama

Ułatwienie dla mieszkańców Pruszkowa. W razie dylematu, do którego pojemnika wrzucić określone odpady z pomocą przychodzi „Wyszukiwarka odpadów”.

Dla wielu osób troska o środowisko stanowi istotne zadanie. Segregujemy odpady, rezygnujemy z używania plastiku, staramy się ograniczać korzystanie z samochodu czy też wymieniamy piece na ekologiczne. W wielu domach można spotkać kilka pojemników na śmieci. Wszystko po to, aby segregacja odpadów przebiegała harmonijne. Czasami jednak pojawia się problem – co gdzie wrzucić?

Miasto Pruszków wspólnie z Miejskim Zakładem Oczyszczania postanowiło wprowadzić ułatwienie dla mieszkańców. „Wyszukiwarka odpadów” pozwala sprawdzić, co gdzie można wrzucić. Lista jest długa: szkło, plastik i metale, bioodpady, odpady zielone, popiół, elektrośmieci, odpady wielkogabrytowe, odpady niebezpieczne, odpady budowlane oraz pozostałości po segregacji.

Aby skorzystać z wyszukiwarki należy kliknąć tu. – Jeśli podczas korzystania z wyszukiwarki nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, napisz o tym do nas, sprawdzimy to i dodamy do bazy wyszukiwarki – zapewnia pruszkowski magistrat.

Reklama

Czytaj również: Będą utrudnienia w Koszajcu

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj