reklama
Strona główna Kultura i rozrywka Kult. Baranów Wystawa „Lokalne Macierzyństwo”

Wystawa „Lokalne Macierzyństwo”

0
Fot. materiały promocyjne

4 września o godz. 19.00 w centrum handlowym Nowa Stacja w Pruszkowie odbędzie się wernisaż wystawy „Lokalne Macierzyństwo”, którą przygotował autor projektu „Pruszkowiak” Maciej Bochnowski.

Historie ludzkie często poruszają, są inspirujące i dają do myślenia. Projekt „Pruszkowiak” pozwolił poznać mieszkańcom Pruszkowa i okolic historie osób, które żyją wśród nich. Maciej Bochnowski wykonał wiele ciekawych zdjęć, a bohaterzy przedstawili swoje życie, drogę do sukcesu, doświadczenie, przywiązanie do danego miejsca, Są to inspirujące opowieści, często wzruszające i zawierające osobiste przemyślenia.

Autor projektu „Pruszkowiak” Maciej Bochnowski ponownie zawita do centrum handlowego Nowa Stacja. Fotograf tym razem postawił na macierzyństwo, czego owocem jest wystawa „Lokalne Macierzyństwo”. Celem autora jest pokazanie jego różnych wymiarów. Bohaterki opowiadają o gorzkich i słodkich stronach bycia mamą. Zarazem przedstawiają, czym jest dla nich macierzyństwo. – Poprosiłem kobiety o odpowiedź na to pytanie, żeby pokazać, jak różne na każdym etapie tej drogi jest macierzyństwo. Z jakimi trudami, bolączkami, a jakimi radościami muszą każdego dnia mierzyć się matki. Zależało mi, żeby nie były to cukierkowe historie – podkreśla Maciej Bochnowski, autor wystawy. – Chciałem pokazać to, co nieuchwytne. Ten moment, spojrzenie, objęcie, przytulenie. To coś, co jest kwintesencją tej szczególnej miłości między mamą a dzieckiem – dodaje.

Na wystawie „Lokalne Macierzyństwo” pojawi się osiemnaście różnych zdjęć. Wernisaż odbędzie się 4 września o godz. 19.00 w centrum handlowym Nowa Stacja przy ul. Sienkiewicza 19 w Pruszkowie.

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version