Wybory Samorządowe 2018

0
535
Reklama

W tym tygodniu publikujemy nazwiska kandydatów na prezydentów i burmistrzów miast oraz wójtów gmin w powiatach grodziskim i pruszkowskim. Termin zgłaszania kandydatur do PKW upłynął o północy 26 września.

POWIAT GRODZISKI

Gmina Baranów – kandydaci na Wójta Gminy Baranów

  1. Andrzej Kolek – KWW Razem dla Gminy Baranów
  2. Waldemar Brzywczy – KWW Postęp

Gmina Grodzisk Mazowiecki – kandydaci na Burmistrza Grodziska Mazowieckiego

Reklama
  1. Grzegorz Józef Benedykciński – KWW Ziemia Grodziska
  2. Łukasz Lewandowski – KW Prawo i Sprawiedliwość

Gmina Milanówek – kandydaci na Burmistrza Miasta Milanówka

  1. Wisława Celina Kwiatkowska – KWW Wisławy Kwiatkowskiej – Decydujmy Razem
  2. Jarosław Paweł Paćko – KWW Projekt Milanówek
  3. Piotr Józef Remiszewski – KWW Piotra Remiszewskiego
  4. Małgorzata Diana Trębińska – KWW Milanowianie
  5. Marcin Tylczyński – KW Prawo i Sprawiedliwość

Miasto Podkowa Leśna – kandydat na Burmistrza Miasta Podkowa Leśna

  1. Agnieszka Joanna Szonert – KWW Podkowa dla pokoleń
  2. Artur Michał Tusiński – KWW Mieszkańcy dla Podkowy

Gmina Jaktorów – kandydaci na Wójta Gminy Jaktorów

  1. Adam Banaszek – KWW Uczciwi i Bezpartyjni
  2. Anna Jadwiga Gąsiorowska – KW Stowarzyszenia Porozumienie Inicjatyw Społecznych
  3. Maciej Śliwerski – KWW Wydmy Międzyborowskie

Gmina Żabia Wola – kandydaci na Wójta Gminy Żabia Wola

  1. Piotr Artur Rozbiegała – KW Stowarzyszenia Porozumienie Inicjatyw Społecznych
  2. Piotr Rybka – KW Prawo i Sprawiedliwość
  3. Beata Studniarek – KWW Czas Na Zmiany
  4. Halina Wawruch – KWW Nasza Gmina Wspólna Sprawa

POWIAT PRUSZKOWSKI

Gmina Brwinów – kandydat na Burmistrza Gminy Brwinów

  1. Arkadiusz Kosiński – KWW Arkadiusza Kosińskiego Dobro Wspólne
  2. Karol Stanisław Kühn – KW Prawo i Sprawiedliwość

Gmina Michałowice – kandydaci na Wójta Gminy Michałowice

  1. Leszek Biera – KWW Wybieramy
  2. Krzysztof Grabka – KWW Przyszłość Gminy
  3. Małgorzata Pachecka – KWW Przyjazna Gmina

Gmina Nadarzyn – kandydaci na Wójta Gminy Nadarzyn

  1. Krzysztof Grzegorz Brański – KW Prawo i Sprawiedliwość
  2. Dawid Roman Koper – KWW Dawida Kopra
  3. Dariusz Jarosław Zwoliński – KWW Dariusza Zwolińskiego

Miasto Piastów – kandydaci na Burmistrza Miasta Piastowa

  1. Magdalena Jadwiga Bonarowska – KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
  2. Krzysztof Paweł Smolaga – KWW Porozumienie dla Piastowa
  3. Grzegorz Waldemar Szuplewski – KWW Nasz Piastów – Wspólnota Samorządowa
  4. Przemysław Tadeusz Worek – KW Prawo i Sprawiedliwość

Miasto Pruszków – kandydaci na Prezydenta Miasta Pruszkowa

  1. Adam Piotr Bąk – KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
  2. Robert Bąkiewicz – KWW Porozumienie Narodowo-Patriotyczne Pruszków
  3. Paweł Stanisław Makuch – KW Wspólnie Pruszków Rozwijamy
  4. Konrad Sipiera – KW Prawo i Sprawiedliwość
  5. Jan Starzyński – KWW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa

Gmina Raszyn kandydaci na Wójta Gminy Raszyn

  1. Dariusz Wieteska – KWW Wspólnota Gminy Raszyn
  2. Andrzej Wiesław Zaręba – KW Prawo i Sprawiedliwość
Reklama