Wstęga na placu zabaw w Parku Kościuszki przecięta

0
1632
Reklama

Plac zabaw w Parku Kościuszki już oficjalnie otwarty. Inauguracja terenu nastąpiła 1 czerwca.

Dzień Dziecka jest okazją do świętowania i zabawy. W Pruszkowie najmłodsi mogli korzystać z atrakcji przygotowanych w Parku Kościuszki. Czekał tam na nich nowy plac zabaw. Na nim m.in. trampoliny, remiza strażacka, liny, ścianki wspinaczkowe, huśtawki „bocianie gniazdo” oraz zabawki dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

1 czerwca w Parku Kościuszki na wszystkich czekał ciekawy program. Animacje, gry, zabawy, miasteczko ruchu drogowego, teatrzyk dla dzieci, iluzjonista – propozycji było wiele. Mieszkańcy, w tym ci najmłodsi, zyskali punkt do odwiedzenia podczas spacerów. W letnie dni z pewnością nowoczesny będzie cieszył się zainteresowaniem.

Radości z otwarcia placu zabaw nie ukrywał prezydent Pruszkowa Paweł Makuch. – Dziękuję za każde miłe słowo i liczne opinie na temat naszego nowego placu zabaw. To dodaje skrzydeł do dalszych działań, bo dzięki wam wiem, że warto się starać i ciężko pracować dla Was drodzy mieszkańcy i dla naszego miasta. Dziękuję wszystkim moim współpracownikom, bo to dzięki naszej wspólnej pracy od dzisiaj możemy cieszyć się tym nowym wspaniałym miejscem. Uśmiechy, którymi dzisiaj obdarowywały mnie dzieci, to największa i najwspanialsza nagroda – podkreślał włodarz.

Czytaj także: Wodny plac zabaw w Pruszkowie wywołuje emocje

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj