Wracają bezpośrednie spotkania z prezydentem Pruszkowa

0
135
Reklama

Wracają bezpośrednie spotkania z prezydentem Pruszkowa Pawłem Makuchem. Mieszkańcy będą mogli porozmawiać o ważnych sprawach indywidualnych i dotyczących miasta.

Pandemia koronawirusa zmieniła funkcjonowanie urzędów. Ograniczono osobiste zgłaszanie się interesantów do magistratów. W wielu przypadkach sprawy można było załatwić po wcześniejszym umówieniu telefonicznym bądź drogą elektroniczną. Obowiązał jednak ścisły reżim sanitarny. Urzędy apelowały o korzystanie z innych form komunikacji, niż tradycyjna – ePUAP, korespondencja mailowa czy formularze w postaci pytań do poszczególnych wydziałów.

Sytuacja uległa zmianie, coraz więcej osób jest zaszczepionych. Luzowane są obostrzenia. Prezydent Pruszkowa Paweł Makuch zaprasza na spotkania. – Wracam do bezpośrednich spotkań z wami. Jeżeli chcecie porozmawiać o waszych sprawach, sprawach naszego miasta zapraszam do kontaktu. Do zobaczenia. Będzie niezmiernie miło spotkać się z wami – powiedział prezydent Paweł Makuch.

Aby umówić się na spotkanie, należy wcześniej telefonicznie umówić termin wizyty pod numerami tel. 22 735 87 77 i 22 735 87 04.

Działa Punkt Obsługi Mieszkańców

Działalność wznowił Punkt Obsługi Mieszkańców w Przystanku Pruszków przy ul. Sienkiewicza 2. Jest czynny w poniedziałek (7.00-15.00), wtorek (8.00-16.00), czwartek (10.00-20.00) i piątek (10.00-16.00).

Reklama

W POM można pobrać wnioski i formularze spraw prowadzonych przez urząd, zweryfikować kompletność składanej dokumentacji, wyrobić Kartę Dużej Rodziny, Pruszkowską Kartę Mieszkańca, Ogólnopolską Kartę Seniora oraz kartę metropolitalną.

Czytaj także: Twoja bezpieczna WuKaDka

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj