reklama
Strona główna Społeczeństwo Wirtualne Dni Pruszkowa

Wirtualne Dni Pruszkowa

0
fot. Maciej Bochnowski

XXII Dni Pruszkowa nie odbędą się w tradycyjnej formie, ale dla mieszkańców przygotowano ciekawą propozycję – wydarzenie w formie online.

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany organizatorom miejskich imprez. Wiele wydarzeń zostało odwołanych bądź przełożonych. Dotyczy to również Dni Pruszkowa, które w tym roku nie odbędą się w tradycyjnej formie. Mieszkańcy Pruszkowa czekali na dobrą zabawę i liczne atrakcje. Na scenie mieli pojawić się m.in. Lady Pank, Majka Jeżowska i Maciej Maleńczuk. Planowane atrakcje musiały zostać odwołane, ale nie oznacza to, że Dni Pruszkowa się nie odbędą.

Ostatni weekend maja będzie niezwykle ciekawy dla pruszkowian. Fakt, że nie można spotkać się osobiście, nie przekreśla możliwości dobrej zabawy. Dni Pruszkowa odbędą się w… świecie wirtualnym. 30 maja o 10.00 zaplanowano aktywność fizyczną w postaci treningu tabaty. O 12.00 odbędzie się test wiedzy „Pruszków – Moje miasto!”, zaś o 18.00 wydarzenie „Roztańczony wieczór”. Zajęcia poprowadzą tancerze UKS Top Dance.

Kolejnego dnia szykują się wyzwania dla dzieci. 31 maja o 9.00 wystartuje konkurs plastyczny „Pruszków! Poznasz – polubisz”. Godzinę później coś dla zdrowia i formy, czyli gimnastyka dla najmłodszych. O 12.00 dzieci z klas 4-8 będą mogły sprawdzić swoją wiedzę w teście z zasad ruchu drogowego. Skoro mówimy o dobrej zabawie, nie może zabraknąć tańca. O 17.00 rozpocznie się wydarzenie „Wyginam śmiało ciało”. Całość zwieńczy czytanie na dobranoc, które zaplanowano na 19.30.

Szczegółowy program na Facebooku: Dni Pruszkowa 2020.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version