Weekendowe wymiany ciepła w Pruszkowie

0
48
Reklama

Rusza III edycja akcji „Wymiany ciepła” w Pruszkowie. Pierwsza okazja, aby podzielić się z potrzebującymi ubraniem już w najbliższy weekend 23-24 października.

Odczuwamy coraz niższe temperatury. Musieliśmy sięgnąć głębiej do szafy i wyciągnąć swetry, szaliki, a być może i czapki. Na rękawiczki i grube kurtki przyjdzie czas, ale nie da się ukryć, że jesienny klimat jest odczuwalny. W tym czasie warto pamiętać o tych, którzy potrzebują naszej pomoc.

Stowarzyszenie Jaspis zachęca do udziału w III edycji weekendowej „Wymiany ciepła”. Wystarczy zajrzeć go szafy, zobaczyć z czego nie będziemy korzystać i przekazać w ramach akcji. Jeden warunek – rzeczy muszą być czyste. Kurtki, swetry, buty – wszystko się przyda. Ubrania można przekazać w następujących terminach: 23-24 października, 20-21 listopada, 22-23 stycznia w godzinach 10.00-17.00. Wieszaki zostaną wystawione przy jadłodzielni przy ul. Kraszewskiego 18 w Pruszkowie.

Potrzebujący będą mogli zabrać rzeczy, które są im potrzebne. Ubrania, które zostaną po akcji trafią do jednej z noclegowni. – Zobacz w czym już nie chcesz chodzić, przynieś na wymianę i  na miejscu dobierz coś nowego dla siebie i swojej rodziny – zachęca Stowarzyszenie Jaspis.

Czytaj również: Dofinansowanie na budowę wiaduktu na ul. Grunwaldzkiej

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj